WICKED
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Academy Records

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Barack Obama

Barack Obama


Liczba postów : 66

Academy Records Empty
PisanieTemat: Academy Records   Academy Records EmptyNie Cze 07, 2009 6:12 pm

Academy Records Academy_records_v1_460x285
Powrót do góry Go down
dwayne
Admin
dwayne


Liczba postów : 200
Wiek : 37
Skąd : nowy jork

Academy Records Empty
PisanieTemat: Re: Academy Records   Academy Records EmptyWto Cze 16, 2009 7:33 pm

dawyne grzebał w płytach poszukując czegoś czilałtowego, bo ostatnio nie miał czego puścić, jak planował seksik...
Powrót do góry Go down
http://iheartny.omgforum.net
dwayne
Admin
dwayne


Liczba postów : 200
Wiek : 37
Skąd : nowy jork

Academy Records Empty
PisanieTemat: Re: Academy Records   Academy Records EmptyWto Cze 16, 2009 7:33 pm

tak, dawyne, dywan od razu..
Powrót do góry Go down
http://iheartny.omgforum.net
muki

muki


Liczba postów : 82
Wiek : 32
Skąd : seul

Academy Records Empty
PisanieTemat: Re: Academy Records   Academy Records EmptyWto Cze 16, 2009 7:39 pm

muki po raz kolejny dzisiaj wyszła z domu, bo nie mogła w nim usiedzieć słuchając głupiego gadania swojej matki. w każdym razie weszła do sklepu, rozglądając się za kimś ciekawym, wypatrzyła tylko dywana więc podeszła do niego, niby po drodze oglądając jakieś płyty elvisa, zatrzymała się przy literce s jak sok i odchrząknęła. - przepraszam - że żyję xd - wiesz może gdzie znajdę - westchnęła, zastanawiając się, czego mogłaby szukać - hm, winyle?
Powrót do góry Go down
dwayne
Admin
dwayne


Liczba postów : 200
Wiek : 37
Skąd : nowy jork

Academy Records Empty
PisanieTemat: Re: Academy Records   Academy Records EmptyWto Cze 16, 2009 7:41 pm

ja zawsze do taty mówiłam przepraszam że żyję i wtedy się wkurzał. - winyle? - zdziwił się, jakby nigdy tego słowa nie słyszał. - po co ci winyle? jesteś dżidżejem? - pozdro marcin ka znany jako jeden ze starszych braci dżoli. uniósł brwi szukając czegokolwiek, co świadczyło by o jej byciu dżidżejką. na przykład ogolonej głowy i lindsay lohan za pachą, ale nic/nikogo takiego nie znalazł. zmrużył oczy, nie mogąc się doczekać odpowiedzi. może wreszcie wpuszczą go do tribeki?
Powrót do góry Go down
http://iheartny.omgforum.net
muki

muki


Liczba postów : 82
Wiek : 32
Skąd : seul

Academy Records Empty
PisanieTemat: Re: Academy Records   Academy Records EmptyWto Cze 16, 2009 7:49 pm

pokręciła głową, śmiejąc się, jednak nie był to śmiech czarownicy, czy chociażby natalii, która śmieje się trochę jak idiotka. - skąd, nie jestem żadnym didżejem.. - była na to za młoda i jej rodzice nigdy by nie pozwolili, by pracowała jako jaki didżej w klubie. ba, oni chyba nawet nie wiedzieli, że ich córka chodzi po klubach i barach, oraz że pije alkohol! ach ta dzisiejsza młodzież. - po prostu mam w domu adapter, w zasadzie nieużywany i chyba pora zaopatrzyć się w jakieś winyle do niego..
Powrót do góry Go down
dwayne
Admin
dwayne


Liczba postów : 200
Wiek : 37
Skąd : nowy jork

Academy Records Empty
PisanieTemat: Re: Academy Records   Academy Records EmptyWto Cze 16, 2009 7:55 pm

nie to żebym przeczytała, że ma w dupie adapter. - hm, w takim razie nie wiem, ale to nie jest zbyt duży sklep, chyba nie będziesz musiała szukać zbyt długo. w zasadzie mogę ci pomóc. winyle to takie duże czarne, prawda? - zapytał jeszcze, bo nie był pewien. nie byłoby ziomowo, gdyby wyciągnął kasetę magnetofonową krzycząc, że to winyl.
Powrót do góry Go down
http://iheartny.omgforum.net
muki

muki


Liczba postów : 82
Wiek : 32
Skąd : seul

Academy Records Empty
PisanieTemat: Re: Academy Records   Academy Records EmptyWto Cze 16, 2009 7:58 pm

zdecydowanie nie byłoby. - tak, tak, to te duże czarne - przytaknęła, uśmiechając się. nawet ona, chociaż była od niego młodsza, wiedziała jak wyglądają płyty winylowe! najwidoczniej spędziła więcej czasu w dzieciństwie z dziadkami, niż on ze swoimi. - może nie mają tutaj, w zasadzie nie będę nad tym jakoś specjalnie lamentowała. - bo i tak nie miała naprawdę żadnego adaptera. nawet w dupie.
Powrót do góry Go down
dwayne
Admin
dwayne


Liczba postów : 200
Wiek : 37
Skąd : nowy jork

Academy Records Empty
PisanieTemat: Re: Academy Records   Academy Records EmptyWto Cze 16, 2009 8:06 pm

o, sześć lat młodsza aż! - moja babcia ma dużo winyli - zwierzyłsię jej z tej strasznej, gorzko słodkiej wręcz sprawy i westchnął. - znaczy miała. przejechał ją tramwaj. ale cóż, każdy kiedyś umrze. - wzruszył ramionami, odwracająć się twarzą do półki z różnymi porozwalanymi płytami po przecenie, żeby nie widziała grymasu cierpienia na jego twarzy. dwayne nie ejździł już tramwajami od tego czasu.
Powrót do góry Go down
http://iheartny.omgforum.net
muki

muki


Liczba postów : 82
Wiek : 32
Skąd : seul

Academy Records Empty
PisanieTemat: Re: Academy Records   Academy Records EmptyWto Cze 16, 2009 8:18 pm

ale staruch z dwayna.. pewnie w nowym jorku nawet nie mają tramwajów, bo po co one komu, jak jest metro i inne środki komunikacji miejskiej. czyli pewnie statki, bo nie wiem co jeszcze jest. - przykro mi. moja babcia też nie żyje, ale to chyba marne pocieszenie. - zwłaszcza, że miała jeszcze drugą babcię i to ta mniej kochana umarła.
Powrót do góry Go down
dwayne
Admin
dwayne


Liczba postów : 200
Wiek : 37
Skąd : nowy jork

Academy Records Empty
PisanieTemat: Re: Academy Records   Academy Records EmptyWto Cze 16, 2009 8:38 pm

wiem ze wolno odpisuje ale jak zwykle nie powiedzialas jak wrocilas- .-
na przykład autobusy.
-nie musisz mnie pocieszać, nie martw się. - westchnął, odwracając się wreszcie. nawet się uśmeichnął. trochę sztucznie, ale co ja ci poradzę. - jestem dwayne.
Powrót do góry Go down
http://iheartny.omgforum.net
muki

muki


Liczba postów : 82
Wiek : 32
Skąd : seul

Academy Records Empty
PisanieTemat: Re: Academy Records   Academy Records EmptyWto Cze 16, 2009 8:45 pm

no ale przecież pisałam ci, że poszłam po kanapki i już wtedy byłam..
- muki. miło cię poznać - uśmiechnęła się również, bo czemu niby miałaby się nie uśmiechać, zwłaszcza że pogoda się już poprawiła. - szukasz tutaj jakichś konkretnych płyt, czy coś? - spytała, opierając się ramieniem o wysoki regał, na którym było strasznie dużo płyt.
Powrót do góry Go down
dwayne
Admin
dwayne


Liczba postów : 200
Wiek : 37
Skąd : nowy jork

Academy Records Empty
PisanieTemat: Re: Academy Records   Academy Records EmptyWto Cze 16, 2009 8:47 pm

nic nie pisałaś...
-czegoś dżezowego, ale nie znam żadnego dżezowego artysty. prawdę mówiąc jestem upośledzony muzycznie. - wzruszył ramionami, miał gorsze problemy, kto by się przejmował muzycznym upośledzeniem, gdyby nie miał na czynsz.. no właśnie. co poradzić, skoro dwayne musiał kupić nowy sprzęt do swojego salonu tatuażu,.
Powrót do góry Go down
http://iheartny.omgforum.net
muki

muki


Liczba postów : 82
Wiek : 32
Skąd : seul

Academy Records Empty
PisanieTemat: Re: Academy Records   Academy Records EmptyWto Cze 16, 2009 8:53 pm

brokat ‎(19:06):
pozdrow telefon taty xd
candyfloss ‎(19:11):
xd nie, teraz szłam po kanapki

??? ??

- upośledzony muzycznie? chyba żartujesz! - pokręcila głową, chociaż muki sama przepadała za muzyką, nie miała zamiaru skreślać dywana tylko dlatego, że nie znał się na muzyce, bo to przecież żaden powód, zwłaszcza że poza tym chyba niczego mu nie brakowało. - mogę ci pomóc szukać, chociaż artystów jazzowych też specjalnie nie znam..
Powrót do góry Go down
dwayne
Admin
dwayne


Liczba postów : 200
Wiek : 37
Skąd : nowy jork

Academy Records Empty
PisanieTemat: Re: Academy Records   Academy Records EmptyWto Cze 16, 2009 8:57 pm

to nie dostałam :c bo patrycja mi psuje necik ciągle. - niestety nie. - westchnął, jakby miał raka mózgu, tak ciężko i depresyjnie. - nie, w porządku, chyba spasuję. - najwyżej zrezygnuje na rok z seksu, trudno się mówi, albo będzie uprawiał seks po kiblach klubowych jak piróg. - ty coś kupujesz poza tym? czy mogę cię wyciągnąć na drinka/ - do klubu Twisted Evil
Powrót do góry Go down
http://iheartny.omgforum.net
muki

muki


Liczba postów : 82
Wiek : 32
Skąd : seul

Academy Records Empty
PisanieTemat: Re: Academy Records   Academy Records EmptyWto Cze 16, 2009 9:00 pm

- chyba nic nie kupuję. i tak chyba nie wzięłam portfela - wyznała mu. nie wzięła nic z domu, dobrze, że to nie było zbyt daleko od jej domu, bo musiałaby jechać metrem na gapę;o - i chętnie dam ci się wyciągnąć na drinka. - chociaż nie mogła pić, bo rodzice mówili, że od tego mózg się zmniejsza do rozmiarów orzeszka, ale ona w to nie wierzyła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Academy Records Empty
PisanieTemat: Re: Academy Records   Academy Records Empty

Powrót do góry Go down
 
Academy Records
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WICKED :: nowy jork :: Sklepy, butiki.-
Skocz do: