WICKED
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wall Street

Go down 
+2
Audrey
bill
6 posters
AutorWiadomość
bill

bill


Liczba postów : 39
Wiek : 35
Skąd : new york

Wall Street Empty
PisanieTemat: Wall Street   Wall Street EmptySro Cze 10, 2009 8:21 pm

Wall Street Wall_street
Wall Street – ulica w Nowym Jorku, w południowej części Manhattanu – Manhattanie Dolnym. Ciągnie się od Broadwayu po South Street przy East River, przez samo centrum historycznej Dzielnicy Finansowej. Wall Street było pierwszym miejscem, w którym na stałe zadomowiła się Nowojorska Giełda Papierów Wartościowych.
Powrót do góry Go down
Audrey

Audrey


Liczba postów : 50
Wiek : 34
Skąd : ze Szkocji.

Wall Street Empty
PisanieTemat: Re: Wall Street   Wall Street EmptySob Cze 13, 2009 4:12 pm

Audrey sobie stoi przed Łol Strit czekając na tę ładną, żółtą taksówkę taką jak wszystkie inne, tyle że wolną.
Powrót do góry Go down
rachel

rachel


Liczba postów : 51
Wiek : 36
Skąd : ny

Wall Street Empty
PisanieTemat: Re: Wall Street   Wall Street EmptyNie Cze 21, 2009 10:39 pm

siedziała na schodach, widniejących w oddali, dzierżąc w dłoni ostatnią fajkę, na jaką mogła sobie dzisiaj pozwolić. wyglądała, jakby została z gardła psu wyjęta, a ludzie przechodzący obok próbowali na nią nie patrzeć. wczoraj wywalili ją z mieszkania, a rachel nie bardzo wiedziała, co zrobić, bo szukała pracy na prawo i lewo, a skończyła tutaj w niedzielny wieczór z trzema walizkami i isotatnim papierosem.
Powrót do góry Go down
brooklyn

brooklyn


Liczba postów : 54
Wiek : 34
Skąd : london.

Wall Street Empty
PisanieTemat: Re: Wall Street   Wall Street EmptyNie Cze 21, 2009 10:42 pm

więc przechodził tędy akurat z ważnego biznesowego spotkania, i palił papierosa. był cały szczęśliwy, i w skowronkach, i zadowolony całkiem z życia, pewnie zaliczył już dużo całkiem panienek, więc nie dziwmy mu się. zauważył na schodach siedzącą rachel i podszedł do niej, sprawdzić, czy wszystko w porządku. spojrzał na nią. - hm, wszystko okej? - zapytał, patrząc na nią, i zaciągając się papierosem, prawda.
Powrót do góry Go down
rachel

rachel


Liczba postów : 51
Wiek : 36
Skąd : ny

Wall Street Empty
PisanieTemat: Re: Wall Street   Wall Street EmptyNie Cze 21, 2009 10:47 pm

- oczywiście - odparła zachrypniętym głosem, unosząc na niego przekrwione oczy. kiedy otwierała usta, wylatywał z nich dym. - dzisiaj wywalili mnie z mieszkania, wiec to chyba jasne, że wszystko jest okej. - potrząsnęła głową, starając się pozbyć splątanych kosmyków włosów z twarzy, po czym podciągnęła kolana na ten sam schodek, na którym siedziała i oparla na nich głowę, wpatrując się w niego obojętnie. właściwie jej twarz, jej oczy nie miały już wyrazu. czuła się tak, jakby odebrał jej duszę. - nie odezwałeś się, więc tym bardziej okej. i nie załatwiłeś mi pracy, więc dlaczego nie miałoby być okej?
Powrót do góry Go down
brooklyn

brooklyn


Liczba postów : 54
Wiek : 34
Skąd : london.

Wall Street Empty
PisanieTemat: Re: Wall Street   Wall Street EmptyNie Cze 21, 2009 10:53 pm

- jezu,. wybacz, zapomniałem, wypadło mi to kompletnie z głowy. - powiedział jakoś dziwnie i tylko sobie zaciągnął się papierosem. spojrzał na nią, było mu kompletnie jej żal, że zawalił i że teraz przez niego nie ma gdzie spać, jeść, cokolwiek, nie ma jakiejś prywatności. przełknął ślinę i tylko zaciągnął się papierosem, myślał, co by tu zrobić w tej sytuacji. nie kupi jej przeciez żadnego mieszkania, czy coś w tym stylu, więc tak stał. - mogę ci teraz jakoś pomóc, co?- zapytał całkiem niemrawo i spojrzał się na nią.
Powrót do góry Go down
rachel

rachel


Liczba postów : 51
Wiek : 36
Skąd : ny

Wall Street Empty
PisanieTemat: Re: Wall Street   Wall Street EmptyNie Cze 21, 2009 11:00 pm

miała wrażenie, że chyba śni jakiś koszmar. normalny, najbardziej normalny człowiek z odrobinką choćby wyrzutów sumienia zaofiarowałby nocleg u siebie albo chociaż wykupienie tygodnia w hotelu. zaoferowałby cokolwiek, zamiast zdawkowego zapytania i "wypadło mi z głowy". nawet nie miała do licha jego numeru komórki!
- jesteś chory na znieczulicę - mruknęła w końcu w odpowiedzi i przymkneła oczy. pod powiekami zaczynały jej sie zbierać łzy. - nie masz uczuć, nie masz ich w ogóle. nie masz nawet cholernego pojęcia na temat świata! - krzyknęła, sprawiając, że parka spacerująca obok przyśpieszyła kroku. rachel wsuneła papierosa w kącik ust, ale zaraz po tym je wyjęła. - mogę sobie tylko czekać, aż do mieszkania zaprosi mnie jakiś facet... i... i...
Powrót do góry Go down
brooklyn

brooklyn


Liczba postów : 54
Wiek : 34
Skąd : london.

Wall Street Empty
PisanieTemat: Re: Wall Street   Wall Street EmptyNie Cze 21, 2009 11:04 pm

- cholera jasna, rachel, czekaj, nie idź. na razie możesz zamieszkać przecież ze mną, mam dużo pokoi, wybierzesz sobie któryś. będziesz miała dach nad głową, wszystko czego tylko zapragniesz, a potem zabiorę się za szukanie ci mieszkania, okej? ale tym razem na pewno nie zapomnę, obiecuję ci to! na pewno, serio mówię! - powieedział i tylko trochę się wyprostował. zaciągnął się papierosem i spojrzał na nią, nie wiedział co jej ma powiedzieć, i tak tylko na nią patrzył bez kompletnego sensu, czy coś.
Powrót do góry Go down
rachel

rachel


Liczba postów : 51
Wiek : 36
Skąd : ny

Wall Street Empty
PisanieTemat: Re: Wall Street   Wall Street EmptyNie Cze 21, 2009 11:10 pm

przyłożyła dłonie do swoich rozgrzanych policzków, choć przecież było zimno, a ona siedziała tutaj w bluzce na ramiączkach i cieniutkim kardiganie, który był rozpięty i dlatego każdy, kto miał na to ochotę, mógłby jej teraz zaglądnąć w dekolt.
- takie sytuacje zazwyczaj się nie zdarzają - powiedziała w końcu niepewnie. w zasadzie jeszcze przed żadnym facetem nie pokazała się od tak żałosnej strony i żaden facet nie pokazał jej się od tak bardzo skurwielowatej strony. torchę się bala, że jeżeli bruklinowi sie odwidzi, to wyrzuci jej rzeczy przez okno za dwa dni. - w porządku, weź mnie stąd - poprosiła, zmęczonym głosem. chciała pod prysznic i jeść, a potem się upić i zrobić coś genialnego.
Powrót do góry Go down
brooklyn

brooklyn


Liczba postów : 54
Wiek : 34
Skąd : london.

Wall Street Empty
PisanieTemat: Re: Wall Street   Wall Street EmptyPon Cze 22, 2009 5:12 pm

objął ją delikatnie ramieniem i pokiwał tylko w zrozumieniu głową. - okej, zabieram cię do siebie, mam sporo jedzenia, ciepło, wyśpisz się i ogarniesz. kupię ci nowe ciuchy i takie tam. chodźmy, jest coraz chłodniej - powiedział i poszli do niego, i zacznę.
Powrót do góry Go down
julie

julie


Liczba postów : 36
Wiek : 32
Skąd : nowy jork

Wall Street Empty
PisanieTemat: Re: Wall Street   Wall Street EmptyWto Cze 23, 2009 12:26 pm

przechadzała się tędy, nawet nie wiedząc co to za ulica i co tu w ogóle się znajduje, bo chyba jeszcze spała. no nie wiedziałam gdzie zacząć już ;p
Powrót do góry Go down
endrju

endrju


Liczba postów : 16
Wiek : 33
Skąd : ny.

Wall Street Empty
PisanieTemat: Re: Wall Street   Wall Street EmptyWto Cze 23, 2009 12:29 pm

on również tędy przechodził, niósł siatkę z zakupami i w ogóle. i pewnie nie zauważył julie, bo na ulicy jak zwykle panował ogromny tłok, a on był zasłuchany w nirvanie grającej na jego ajpodzie.
Powrót do góry Go down
julie

julie


Liczba postów : 36
Wiek : 32
Skąd : nowy jork

Wall Street Empty
PisanieTemat: Re: Wall Street   Wall Street EmptyWto Cze 23, 2009 12:34 pm

a ona była pogrążona głęboko w myślach, bo ciągle myślała o tej sukience chanel, do której trochę jej brakowało, biedna. i tak jakoś przypadkiem pewnie wpadli na siebie. - ojej! - wyrawało ją z zamyślenia i na początku go nie poznała, ale w końcu jej się przypomniał. - romeo! tzn andrew.. -zaśmiała się, a później uśmiechnęła uroczo.
Powrót do góry Go down
endrju

endrju


Liczba postów : 16
Wiek : 33
Skąd : ny.

Wall Street Empty
PisanieTemat: Re: Wall Street   Wall Street EmptyWto Cze 23, 2009 12:38 pm

ojej, aż znieruchomiał. -julie.- powitał ją szerokim uśmiechem dopiero po chwili. -miło cię widzieć.- powiedział milusio. ogółem to miał ręce zajęte i pewnie dlatego się z nią nie przywitał. ;x
Powrót do góry Go down
julie

julie


Liczba postów : 36
Wiek : 32
Skąd : nowy jork

Wall Street Empty
PisanieTemat: Re: Wall Street   Wall Street EmptyWto Cze 23, 2009 12:41 pm

- wracasz z zakupów? - spytała, wskazując główką na te siatki, pewnie ciężkie. - może ci pomóc? wiesz, człowiek nie może się przemęczać i takie tam. - uśmiechnęła się miło. i zawinęła kosmyk włosów za uszko.
Powrót do góry Go down
endrju

endrju


Liczba postów : 16
Wiek : 33
Skąd : ny.

Wall Street Empty
PisanieTemat: Re: Wall Street   Wall Street EmptyWto Cze 23, 2009 12:44 pm

-nie, ależ nie trzeba. -uśmiechnął się kątem warg, aco. -a może wpadniesz do mnie? no nie wiem, właściwie to całkiem niedaleko stąd.
Powrót do góry Go down
julie

julie


Liczba postów : 36
Wiek : 32
Skąd : nowy jork

Wall Street Empty
PisanieTemat: Re: Wall Street   Wall Street EmptyWto Cze 23, 2009 12:49 pm

-hm, chyba nie wypada mi odmówić. - uśmiechnęła się słodko. - ale pod jednym warunkiem - podniosła palec wskazujący - że zrobisz mi pyszną kawęęę. - ziewnęła sobie, zakrywając oczywiście buzie dłonią. - bo chyba jeszcze śpię. - uśmiechnęła się trochę nie wyraźnie.
Powrót do góry Go down
endrju

endrju


Liczba postów : 16
Wiek : 33
Skąd : ny.

Wall Street Empty
PisanieTemat: Re: Wall Street   Wall Street EmptyWto Cze 23, 2009 12:52 pm

no i poszli, zacznęęę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wall Street Empty
PisanieTemat: Re: Wall Street   Wall Street Empty

Powrót do góry Go down
 
Wall Street
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WICKED :: nowy jork :: Popularne.-
Skocz do: