WICKED
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 alex

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
andie

andie


Liczba postów : 35
Wiek : 33
Skąd : elle est francaise

alex - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: alex   alex - Page 2 EmptySob Cze 13, 2009 7:34 pm

już miała odparować coś w stylu 'hm, będę cię nazywać jak chcę, GÓWNIARZU!" ale zupełnie ją zaskoczył tym oparciem czoła o czoło, to był zupełnie inny rodzaj kontaktu fizycznego, ani agresywny, ani powiązany z seksem, takiego kontaktu jeszcze nie mieli.
- prze... - musiał się domyślić co ma na myśli, bo jej przepraszam przez gardło nie przechodzi. - czemu? - normalnie nie potrzebowała wiedzieć takich rzeczy, ale teraz to było co innego.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 32
Wiek : 34
Skąd : los angeles

alex - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: alex   alex - Page 2 EmptySob Cze 13, 2009 7:38 pm

uśmiechnął się tylko i dalej opierał o jej swoje czoło. chwilę potrwało, zanim doszedł do siebie na nowo i milcząc, pocałował ją w górną wargę. wcześniej oczywiście musiał się schylić i złapać jej podbródek, w końcu miał te swoje seksowne 194 centymetry. - nie, nic - powiedział cicho, zdecydowanie zwierzanie się komukolwiek było ostatnią rzeczą, jaką mógł zrobić w życiu.
Powrót do góry Go down
andie

andie


Liczba postów : 35
Wiek : 33
Skąd : elle est francaise

alex - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: alex   alex - Page 2 EmptySob Cze 13, 2009 7:46 pm

jeszcze jej się będzie zwierzał, wszyscy się przekonamy ;d
tak więc ni uzyskawszy odpowiedzi andie stwierdziła że jeszcze to z niego yciągnie i położywszy alexowi rękę na szyi nie pozwoliła mu sie wyprostowac. i oczywiście go pocałowała, chociaż jakoś delikatniej, sama nie wiedziała dlaczego. duzo spokojniej niż wcześniej.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 32
Wiek : 34
Skąd : los angeles

alex - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: alex   alex - Page 2 EmptySob Cze 13, 2009 7:48 pm

cicho xd
sprytna andie! w każdym bądź razie, jeśli miała w tym pocałunku jakieś ukryte cele, alex znów totalnie się na to nabrał i obejmując ją w talli całował równie namiętnie co ona. no, przynajmniej trochę więcej niż tylko seks przyda mu się w życiu; wszystkie jego dziewczyny wychodziły zaraz potem, kiedy już oboje doszli.
Powrót do góry Go down
andie

andie


Liczba postów : 35
Wiek : 33
Skąd : elle est francaise

alex - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: alex   alex - Page 2 EmptySob Cze 13, 2009 7:59 pm

wychodziły kiedy doszli <3
wspinała się teraz na palce i obejmowała go za szyję, nawet zdawał egzamin taki układ. z ustami ciągle na jego ustach (mój ulubiony motyw zaraz za obojczykami) szepnęła słodko:
- hej, mi możesz powiedzieć - i połozyła mu dłoń na policzku, także wyszło prawie że romantycznie.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 32
Wiek : 34
Skąd : los angeles

alex - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: alex   alex - Page 2 EmptySob Cze 13, 2009 8:19 pm

a on położył dłoń na jej szyi i nawet kciukiem głaskał jej brodę. nic nie mówił póki co, w głowie analizował każde możliwe wyjście, z tej krępującej dla niego sytuacji, niestety, nic nie wymyślił. wziął głęboki oddech. - później - stwierdził jakże stanowoczo i nie wiem, nie ruszał się wcale :d dzięki andie, za przywrócenie do wspomnień traumy z dzieciństwa... xd
Powrót do góry Go down
andie

andie


Liczba postów : 35
Wiek : 33
Skąd : elle est francaise

alex - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: alex   alex - Page 2 EmptySob Cze 13, 2009 8:26 pm

ojej, to przykre, ale ona nie chciała az tak go tak uszkodzić tym gówniarzem!
- okej, właśnie mi obiecałeś że się jeszcze zobaczymy - nie wątpiła że po miłym seksie jeszcze będzie chciał, ale nie wątpiła również że po tym seksie go skutecznie zniechęciła. więc było milutko teraz.
- w takim razie możemy się dalej całować albo nie wiem ,coś.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 32
Wiek : 34
Skąd : los angeles

alex - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: alex   alex - Page 2 EmptySob Cze 13, 2009 8:29 pm

- nie wiem też - uśmiechnął się łobuzersko i patrząc na nią, zabrał z podłogi korytarza swoje rurki i włożył je na siebie, nawet nie zasuwając zamka. no cóż. - możemy coś tam porobić - leże xd - chyba, że chcesz już iść - wzruszył swoimi wątłymi ramionkami i drapiąc w tył głowy, oparł się leniwie o ścianę.
Powrót do góry Go down
andie

andie


Liczba postów : 35
Wiek : 33
Skąd : elle est francaise

alex - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: alex   alex - Page 2 EmptySob Cze 13, 2009 8:41 pm

- okej, to już pójde. tym razem się odezwij - uśmiechnęła się kiedy już się ubrała - pa, casanovo! - wybuchnęła śmiechem głośno stukając obcasami wyszła, zapewne zapomniwszy parasola, ale i tak już nie padało.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





alex - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: alex   alex - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
alex
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» alex

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WICKED :: Nasze skromne progi :: Apartamenty :: Manhattan :: SoHo-
Skocz do: