WICKED
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 leoś

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
leonard

leonard


Liczba postów : 102
Wiek : 37
Skąd : usa

leoś - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: leoś   leoś - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 9:15 pm

- jezu, przecież nawet nie byliśmy żadną parą - zauważył, nie dając za wygraną, szedł za nią, ale już nie próbował jej dotykać, bo nie chciał dostać po twarzy; z doświadczenia wiedział, że kiedy kobieta jest zła, potrafi nieźle przywalić. - przynajmniej nie do końca.. i, cholera, przecież mam swoje potrzeby, liczyłaś na to, że będę robił do ciebie jakieś podchody, nie zwracając uwagi na żadne inne dziewczyny? - przewróciła oczyma..
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 153
Wiek : 34
Skąd : ny

leoś - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: leoś   leoś - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 9:20 pm

- tak, właśnie na to liczyłam! - krzyknęła. - jeśli wiedziałeś, że tak będzie, to dlaczego do mnie zarywałeś, co? jeśli miałeś pod nosem łatwiejszą, z jakimiś wielkimi cyckami... - nerwowo zacisnęła palce w pięści, oblizując wargi słone od łez, które leciały strumieniami. - dlaczego się do mnie dobierałeś? jesteś jakimś kolekcjonerem? - uniosła jedną brew do góry, przestępujac z nogi na nogę. oczywiście, zdawała sobie sprawę, że nie byli parą, ale według niej tak po prostu się nie robi. i kropka.
Powrót do góry Go down
leonard

leonard


Liczba postów : 102
Wiek : 37
Skąd : usa

leoś - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: leoś   leoś - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 9:27 pm

- tak, wiesz, jestem kolekcjonerem, albo raczej męską dziwką i biorę udział w akcji 'kto przeleci więcej' czy cokolwiek, gdybym wiedział, że będziesz mi potem robiła jakieś jebane wyrzuty to bym cię nie macał po tyłku, chociaż muszę ci przypomnieć, że ty gorsza nie byłaś! - zauważył, przyglądając jej się spod przymrużonych oczu. nie wiedzial, co ma zrobić z rękoma, więc skrzyżował je zwyczajnie na piersi. kurcze, wszystko się zagmatwało.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 153
Wiek : 34
Skąd : ny

leoś - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: leoś   leoś - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 9:31 pm

- twój tyłek to jedyny tyłek, jaki miałam zamiar macać - powiedziała do swoich stóp, czując się jak ostatnia idiotka. wszyscy ZAWSZE, ale to z a w s z e ją odtrącali, bo woleli inne. nie wiedziała, co jest z nią nie tak, dlaczego wreszcie nie znajdzie się ktoś, kto po prostu ją przygarnie i zwyczajnie się nią zaopiekuje, okazując przy tym odrobinę ciepła. - przecież wiesz, jak podchodzę do całej sprawy! nie powinieneś był tego robić - pokręciła głową, przygryzając dolną wargę niemal do krwi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





leoś - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: leoś   leoś - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
leoś
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WICKED :: Nasze skromne progi :: Apartamenty :: Bronx-
Skocz do: