WICKED
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hot Spot

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
grace

grace


Liczba postów : 83
Wiek : 35
Skąd : Londyn

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Hot Spot   Hot Spot EmptyNie Cze 07, 2009 6:23 pm

Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 158
Wiek : 35
Skąd : z Austrii

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:09 am

lubiła kluby o dwu wyrazowej nazwie a ten miał jeszcze basen,wiec była gotowa na szał ciał.narazie siedziała przy tym jednym białym stoliczku i patrzyła na jeszcze pusty basen
Powrót do góry Go down
nellie

nellie


Liczba postów : 161
Wiek : 33
Skąd : New York

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:10 am

może nie powinna tu przychodzić o tej porze w poniedziałkowy wieczór, bo jutro zaśpi do szkoły, ale przecież i tak są już prawie wakacje, więc co jej szkodzi. usiadła na jednym z materaców/łóżek z jakimś drinkiem w ręku, chyba martini i popatrzyła na basen, ale nikt się tam nie kąpał. ciekawe czemu.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 158
Wiek : 35
Skąd : z Austrii

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:13 am

ona tez myslała to samo i nawet się zastanawiała czy nie zrobić tego pierwsza,ale nie czuła się jeszcze zbyt wstawiona aby to zrobić.pewie zobaczyła nelllie i się zapewne znały więc do niej pomachała,zawsze to miło siedzieć z kimś niz samemu
Powrót do góry Go down
nellie

nellie


Liczba postów : 161
Wiek : 33
Skąd : New York

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:16 am

nie zauważyła kayli, niewybaczalny błąd, tak przynajmniej pomyślała. przesiadła się do niej.
- cześć - pocałowała ją w policzek. - nie zauważyłam cię, chyba schudłaś - zaśmiała się i napiła się swojego drinka. ona na pewno nie będzie pływać, bo nawet nie ma kostiumu, a w ciuchach nie ma zamiaru.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 158
Wiek : 35
Skąd : z Austrii

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:18 am

-hej hej-popatrzyła na siebie wygładzając przy okazji koszulkę-ej nie ale uznam to za komplement dzięki-zawołała kelnera bo chciała nowego drinka-a Ty jak zawsze wygladasz słicznie
Powrót do góry Go down
nellie

nellie


Liczba postów : 161
Wiek : 33
Skąd : New York

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:20 am

- no jasne - zaśmiała się. - mam lusterko w domu, chyba - pokiwała głową. ach ta skromność. dokończyła drinka, ale pomyślała, że nie będzie przesadzać dziś z alkoholem. - co słychać?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 158
Wiek : 35
Skąd : z Austrii

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:22 am

wzruszyła ramionami i znowu zapatrzyła się na ten basen-w porządku,a on tu tylko do dekoracji czy można uzywac??-może to był ich zbiornikna wodę albo coś w tym stylu bo to dziwne ze nikt się nie kąpał
Powrót do góry Go down
nellie

nellie


Liczba postów : 161
Wiek : 33
Skąd : New York

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:24 am

- nie wiem - rozejrzała się w poszukiwaniu jakichś przystojniaków zdejmujących koszulki, ale nikogo takiego nie zauważyła. - może do dekoracji. albo nikt nie jest odpowiednio wstawiony - zaśmiała się i popatrzyła na tą taką lampę.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 158
Wiek : 35
Skąd : z Austrii

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:26 am

ta na stole???xp-pewnie nie wolno bo nawet żadnych ratowników nie ma-spojrzała nwet w te niby palmy czy jakis dejwid haselhof w nich nie siedzi ale nie widziała nikogo takiego,a szkoda
Powrót do góry Go down
nellie

nellie


Liczba postów : 161
Wiek : 33
Skąd : New York

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:27 am

tak, tą, ale to stół czy materac? ślepa jestem.
kiedy kayla powiedziała o ratownikach, natychmiast się rozejrzała.
- no nie - jęknęła. - masz rację, żadnego nie ma. a co, jakby ktoś nagle zaczął się topić? - powiedziała z udawanym oburzeniem.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 158
Wiek : 35
Skąd : z Austrii

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:30 am

to chyba te dmuchane materace z mangotivi tak mi sie wydaje ,bo to dziwne w sumie lampy na materacu pfff-moze mają specjalnie wyszkolnych gorylków???-uśmiechneła się na samo wspomniene tych bramkarzy przy wejściu
Powrót do góry Go down
nellie

nellie


Liczba postów : 161
Wiek : 33
Skąd : New York

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:32 am

- ale goryle nie są fajni - wzdrygnęła się. - szczerze mówiąc, wolałabym, żeby potencjalne usta-usta zrobił mi jakiś przystojniak, a nie jeden z tych oblechów, którzy stoją przy bramkach - zerknęła na kelnera i poprosiła o jeszcze jedno martini, najwyżej jutro odpuści sobie szkołę, a co. i będzie się modlić, żeby matka się nie dowiedziała o "wagarach".
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 158
Wiek : 35
Skąd : z Austrii

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:34 am

ona przy okazji tez zamówiła gin.-no to wskocz do wody i się przekonajmy czy ktos Ci pomoze-jednak uznała ze szkoda nellie jak na pierwszy raz i lepiej rzucic kogos innego bo jak nikt inny jej nie uratuje???
Powrót do góry Go down
nellie

nellie


Liczba postów : 161
Wiek : 33
Skąd : New York

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:36 am

- następnym razem! - obiecała. - dzisiaj nie mam kostiumu. poza tym - rozejrzała się. - chyba nie chcę, żeby którykolwiek z nich mnie ratował - wskazała na nieco podchmielonych już chłopców, niekoniecznie którykolwiek wpadł jej w oko.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 158
Wiek : 35
Skąd : z Austrii

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:37 am

ona była slepa i w takich ciemnościach nie widziała czy ktos ładny czy nie,dzis nie przyszła podrywac co było dziwne-no to jutro moze byc tylko nie zapomnij kostiumu bo Cię wrzuce w ciuchach
Powrót do góry Go down
nellie

nellie


Liczba postów : 161
Wiek : 33
Skąd : New York

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:39 am

- jutro jest wtorek. może w piątek - wzruszyła ramionami. - zresztą, kto powiedział, że chcę się tu topić? - znów się zaśmiała i dopiła drinka.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 158
Wiek : 35
Skąd : z Austrii

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:40 am

-nie topić a spawdzić czy utopisz się czy cię uratują-kręciła słomką w swojej szklance-dobra to w piątek i Ci nie daruje
Powrót do góry Go down
nellie

nellie


Liczba postów : 161
Wiek : 33
Skąd : New York

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:42 am

- do tego czasu zapomnisz, sklerotyczko - wzruszyła ramionami. - albo - popatrzyła na nią podejrzliwie. - może w piątek nie będziesz miała czasu? opowiadaj, kogo wciągnęłaś w swoje diabelskie sidła, jak na spowiedzi! bo nie uwierzę, że nikogo.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 158
Wiek : 35
Skąd : z Austrii

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:43 am

uśmiechneła się szeroko-ej nie ma sklerozy bo jak bym miała to bym nie pamiętała ze poznałam wczoraj kogos ciekawego-chyba się zarumieniła nawet
Powrót do góry Go down
nellie

nellie


Liczba postów : 161
Wiek : 33
Skąd : New York

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:45 am

- o! no widzisz, wiedziałam. kogo, kogo, kogo? opowiadaj! - usadziła się wygodniej i spojrzała na nią z zaciekawieniem.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 158
Wiek : 35
Skąd : z Austrii

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:47 am

-czerwonego kapturka-rozesmiała się i hej to była po częsci prawda-no ma na imie dłejn i robi tatuaze,miał przyjśc po cukier ale juz go sobie sam kupił
Powrót do góry Go down
nellie

nellie


Liczba postów : 161
Wiek : 33
Skąd : New York

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:48 am

- faktycznie, dużo mi to mówi - powiedziała z ironią. - no ale jaki jest? tatuaże? - wzięła rękę kayli. - to czemu jeszcze żadnych nie masz? - przyjrzała się jej ręce i ją puściła.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 158
Wiek : 35
Skąd : z Austrii

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:49 am

-bo znam go niecałe dwa dni-wzruszyła ramionami,wyjeła słomke ze szklanki i wypiła wszystko do końca-dopiero sobie zrobie jakis,i nie znam go dobrze tez mieszka na ues
Powrót do góry Go down
nellie

nellie


Liczba postów : 161
Wiek : 33
Skąd : New York

Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot EmptyWto Cze 09, 2009 12:51 am

- ale podoba ci się? - spojrzała na nią podejrzliwie. - no, kayla, gratuluję - uśmiechnęła się. nawet jej nie zazdrościła, chociaż ona nikogo nie poznała, może nie nadaje się do związków, ojej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hot Spot Empty
PisanieTemat: Re: Hot Spot   Hot Spot Empty

Powrót do góry Go down
 
Hot Spot
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WICKED :: nowy jork :: Clubbing.-
Skocz do: