WICKED
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 New York Public Library

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
zoey

zoey


Liczba postów : 80
Wiek : 34
Skąd : usa

New York Public Library Empty
PisanieTemat: New York Public Library   New York Public Library EmptyNie Cze 07, 2009 6:24 pm

New York Public Library 435151_l
Powrót do góry Go down
zachary

zachary


Liczba postów : 41
Wiek : 35
Skąd : barcelona

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Cze 08, 2009 7:34 pm

siedział na schodach biblioteki, niestety nie był na tyle głupi, żeby do niej wejść, co to to nie, ale palił papierosa, i usilnie próbował chyba rozwiązywać jakąś krzyżówkę, ale ciągle mu ktoś przeszkadzał, cóż. ale siedział, i czekał na cud ;x
Powrót do góry Go down
zoey

zoey


Liczba postów : 80
Wiek : 34
Skąd : usa

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Cze 08, 2009 7:39 pm

zoey przechodziła tędy dosyć szybkim krokiem, bo powiedzmy, że dokądś się spieszyła. zauważyła jednak zacharego i przystanęła przed nim, ładnie się uśmiechając.
-zach, jej, cześć - odgarnęła włosy z twarzy.
Powrót do góry Go down
zachary

zachary


Liczba postów : 41
Wiek : 35
Skąd : barcelona

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Cze 08, 2009 7:44 pm

i cud się zjawił, brawa dla zoe, ma chyba jakieś telepatyczne zdolności co do tego. no ale nie ważne. cóż, spojrzał się na nią z uśmiechem, i pewnie poklepał miejsce obok siebie, bo byłoby fajnie, gdyby tak została na chwilę. poprawił swoje okulary, i tylko się uśmiechnął. - och, zoe, cześć cudzie. - powiedział całkiem zadowolony.
Powrót do góry Go down
zoey

zoey


Liczba postów : 80
Wiek : 34
Skąd : usa

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Cze 08, 2009 7:45 pm

-cudzie? to miłe, ale skąd ci się to wzięło? - zapytała zainteresowana, siadając obok zacharego i zapominając, że spieszyła się na swój kurs francuskiego. cała zoey. stara, a głupia. ale za to ją kochamy.
Powrót do góry Go down
zachary

zachary


Liczba postów : 41
Wiek : 35
Skąd : barcelona

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Cze 08, 2009 7:53 pm

odłożył swoją krzyżówkę, której dzisiaj już nie rozwiąże, jaka zupełna szkoda, serio. no ale nie ważne, pewnie i tak będzie dzisiaj zajęty. uśmiechnął się do niej, i znowu poprawił okulary, miał już chyba taki odrych. - hm, wiesz, raczej czekałem na cud, i proszę bardzo, oto jesteś. - powiedział z uśmiechem!
Powrót do góry Go down
zoey

zoey


Liczba postów : 80
Wiek : 34
Skąd : usa

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Cze 08, 2009 7:56 pm

-jej, to naprawdę miłe, zach. to znaczy fakt, że uważasz mnie za swój cud - rozczuliła się, bo jak wiadomo zoey należała do wesołego klubu romantycznych dziewcząt. oczywiście nie dosłownie. w sensie metaforycznym. podwinęła nogi pod brodę i oparła ją na chudych kolanach, patrząc na zacharego - lubię twoje okulary - wypaliła nagle w sumie trochę abstrahując od tematu.
Powrót do góry Go down
zachary

zachary


Liczba postów : 41
Wiek : 35
Skąd : barcelona

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Cze 08, 2009 7:58 pm

zaśmiał się tylko i spojrzał na nią, wyglądała na bardzo niewinną dziewczynkę, która dopiero co skończyła liceum, i bawiła się jeszcze niedawno w cukierkowe i słodkie dziewczęce zabawy. rozczulało go to zupełnie, wiadomo, on jest czasami wrażliwy także. był totalnym przeciwieństwem aksla, no, ale nie ważne. zawsze był poważny, albo się starał. - wiesz, jak chcesz, mogę ci w sumie je pożyczyć. - powiedział z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
zoey

zoey


Liczba postów : 80
Wiek : 34
Skąd : usa

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Cze 08, 2009 8:01 pm

oni są w tym samym wieku :p
-o, łał, to znaczy nie wiem czy będziesz coś bez nich widział. będziesz? - zapytała, zakładając za uszy pasmo ciemnych włosów i prostując się nieznacznie, to jest podnosząc głowę z kolan, które teraz posmyrała krótko opiłowanymi paznokciami pomalowanymi na fioletowo.
Powrót do góry Go down
zachary

zachary


Liczba postów : 41
Wiek : 35
Skąd : barcelona

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Cze 08, 2009 8:03 pm

no, ale wyglądała na młodszą xd
spojrzał na nią, i pokiwał głową. - nie martw się o mnie, mam jeszcze taką samą drugą parę, właśnie tylko dlatego, żeby takie dziewczyny jak te, kiedy sobie pożyczyć chcą moje okulary, to tak w razie czego, wiesz. - powiedział z uśmiechem, i tylko pewnie objął ją ramieniem. - może teraz pójdziesz ze mną na kawę, moja droga zoe? - zapytał z uśmiechem, kocham jego uśmiech <3
Powrót do góry Go down
zoey

zoey


Liczba postów : 80
Wiek : 34
Skąd : usa

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Cze 08, 2009 8:07 pm

zaśmiała się, ale nie idiotycznie, ani z niego. po prostu, całkiem wesoło spoglądając na niego i zagryzając wargę.
-no proszę, widzę, że jesteś przygotowany na każdą ewentualność. nie to co ja - dodała po chwili, komentując tym samym swoje nieogarnięcie, o którym miał już jako takie pojęcie, chociaż nie poznał się na nim do końca końców - co do kawy. bardzo chętnie.
Powrót do góry Go down
zachary

zachary


Liczba postów : 41
Wiek : 35
Skąd : barcelona

New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library EmptyPon Cze 08, 2009 8:08 pm

- a więc kierunek kawa! - powiedział, złapał ją za rękę i poszli!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





New York Public Library Empty
PisanieTemat: Re: New York Public Library   New York Public Library Empty

Powrót do góry Go down
 
New York Public Library
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Club New York
» Barneys New York
» New York Hall of Science
» New York City Theatre

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WICKED :: nowy jork :: Kultura.-
Skocz do: