WICKED
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ines.

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
ines

ines


Liczba postów : 54
Wiek : 34
Skąd : reykjavik.

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPon Cze 08, 2009 10:35 pm

- to nie ja się użalam. po za tym to ty mi to wypomniałeś mój statu materialny - odparła spokojnie, bo ona zazwyczaj zachowywała spokój w takich sytuacjach. - jezuu, musiałeś tak na dzień dobry zacząć się do mnie dobierać hm? wtedy nie byłoby tej całej farsy. - taka była racja, chociaż z drugiej strony mogła mu się po prostu oddać, wtedy też tej sytuacji by nie było.
Powrót do góry Go down
mickey

mickey


Liczba postów : 58
Wiek : 35
Skąd : nyc

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPon Cze 08, 2009 10:39 pm

- dobra, przepraszam. może i wypomniałem, ale to teraz nie jest aż takie cholernie ważne. boże, to, że pocałowałem cię raz w szyję, może parę razy,to wcale nie znaczy od razu, że chcę cię zaciągnąć do łóżka, wiesz? - powiedział, pewnie jakoś niecałkiem miło, bo nawet nie chciał być dla niej teraz miły, może kiedyś jak zasłuży, to pewnie będzie, ale na razie nie.
Powrót do góry Go down
ines

ines


Liczba postów : 54
Wiek : 34
Skąd : reykjavik.

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPon Cze 08, 2009 10:45 pm

- jasneee, każdy facet tak mówi, gdybym pozwoliła ci na więcej to na pewno chciałbyś mnie zaciągnąć do łóżka, jesteś facetem, to chyba oczywiste. - ale z niej feministka. :d ale w sumie miała racje, gdy dziewczyna pozwała facetowi na dobieranie się do niej to zazwyczaj kończyło się wspólnym seksem. i nawet nie oczekiwała, że będzie dla niej miły.
Powrót do góry Go down
mickey

mickey


Liczba postów : 58
Wiek : 35
Skąd : nyc

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPon Cze 08, 2009 10:47 pm

spojrzał się na nią i prychnął tylko. - wiesz, mam raczej ciekawsze zajęcia niż rozmawianie o moich problemach, i o tym, czy chciałem cię zaciągnąć do tego łóżka, czy nie. a bilet przyjmij, przecież możesz go oddać swojemu sąsiadowi, ale było by miło, kiedy byś jednak przyszła, i doskonale o tym wiesz. - powiedział, i poprawił gitarę.
Powrót do góry Go down
ines

ines


Liczba postów : 54
Wiek : 34
Skąd : reykjavik.

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPon Cze 08, 2009 10:54 pm

a ines będzie psycholożką! i mógł z nią porozmawiać o swoich problemach. :d
- więc nie rozmawiajmy o tym. - była kompromisowa, dlatego też wzruszyła tylko ramionami i uśmiechnęła się. - przyjdę na pewno, chyba, że się zgubię gdzieś w drodze. - przecież nie znała każdego zakamarka ny. :d
Powrót do góry Go down
mickey

mickey


Liczba postów : 58
Wiek : 35
Skąd : nyc

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPon Cze 08, 2009 10:56 pm

zaśmiał się tylko. - okej, to zróbmy tak. ja mieszkam w Upper East Side na samym początku. przyjdziesz jutro po prostu do mnie, a na koncert pójdziemy razem, i się nie zgubisz, co? - zaproponował już bardziej spokojnie, i przyjrzał się jej, skoro poszła na ugodę, on się nie będzie upierać, po co właściwie.
Powrót do góry Go down
ines

ines


Liczba postów : 54
Wiek : 34
Skąd : reykjavik.

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPon Cze 08, 2009 11:07 pm

- w porządku. jakbym się nie zjawiła pół godziny po umówionym czasie tzn, że zgubiłam się w jednej z uliczek i że noc spędzę śpiąc w śmietniku. - wyjaśniła nieco żartobliwie. chociaż nie wiem czy jest się z czego śmiać, niektórzy sypiają w śmietnikach. :d i dobrze, że oboje wiedzą co to kompromis, bo ines nie chciało się sprzeczać na temat jej stanu posiadania.
Powrót do góry Go down
mickey

mickey


Liczba postów : 58
Wiek : 35
Skąd : nyc

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPon Cze 08, 2009 11:09 pm

okej, i teraz jest w porządku. - dobrze, ja muszę już niestety lecieć, w razie czego, tutaj masz mój numer, okej? - powiedział, napisał jej na ręce swój numer telefonu, pożegnał się i zwiał z gitarą się naćpać.
Powrót do góry Go down
mickey

mickey


Liczba postów : 58
Wiek : 35
Skąd : nyc

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPią Cze 12, 2009 4:24 pm

miki że był fajnym i mądrym chłopczykiem, postanowił odwiedzić swoją koleżankę ines. przyniósł ze sobą kawę, ciastka i kwiaty, takie do wyboru do koloru. zapukał kilka razy i czekał, aż mu ktoś otworzy, jep.
Powrót do góry Go down
ines

ines


Liczba postów : 54
Wiek : 34
Skąd : reykjavik.

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPią Cze 12, 2009 4:26 pm

miał szczęście bo ines miała właśnie wychodzić na jakiś spacer i zapewne była gotowa do wyjścia gdy w drzwiach ujrzała mikiego. - hm, cześć. - odparła miło i uśmiechnęła się, a potem go wpuściła do środka. i strrrasznie miała ochotę na te ciastka które przyniósł!
Powrót do góry Go down
mickey

mickey


Liczba postów : 58
Wiek : 35
Skąd : nyc

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPią Cze 12, 2009 4:28 pm

hej, był chyba jakimś medium, i wiedział na co miała w tej chwili ochotę. wszedł do środka, i pocałował ją w policzek, żeby było jej całkiem miło. uśmiechnął się do niej i podał jej te całe kwiaty. - proszę bardzo. a do tego mam jeszcze ciasteczka, i kawę. hm, myślę, że ci będą smakowały. wychodziłaś gdzieś? - zapytał z ciekawości.
Powrót do góry Go down
ines

ines


Liczba postów : 54
Wiek : 34
Skąd : reykjavik.

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPią Cze 12, 2009 4:35 pm

- och, nie skądże. - odparła przyjmując kwiaty, które zaraz potem wstawiła do jakiegoś miłego wazonu, który pewnie przysłała jej mama. :d właściwie to skłamała, ale to nic, to było kłamstwo w dobrej intencji tak sądze. zapewne poszli do salonu, gdzie usiedli sobie na miłej kanapie i popijali kawę i jedli ciasteczka. - a właściwie co natchnęło cię, żeby tutaj przyjść? - zapytała z ciekawości oczywiście.
Powrót do góry Go down
mickey

mickey


Liczba postów : 58
Wiek : 35
Skąd : nyc

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPią Cze 12, 2009 4:38 pm

objał ją ramieniem, i przyglądał się jej. na pewno nie miał tym razem zamiaru jej przelecieć, nie tym razem, nie chciał chyba znowu dostać od niej kosza. uśmiechnął się do niej i napił się trochę kawy, a potem wziął sobie także ciasteczko. - hm, wiesz, w sumie to nawet trochę się za tobą stęskniłem. - zaśmiał się jakoś całkiem przyjemnie, bynajmniej się nie śmiał z niej, tylko tak, dla rozluźnienia atmosfery.
Powrót do góry Go down
ines

ines


Liczba postów : 54
Wiek : 34
Skąd : reykjavik.

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPią Cze 12, 2009 4:50 pm

w sumie nawet jeśli śmiałby się z niej to ines nie obraziłaby się bo ma trochę samokrytyki w sobie i nawet umie śmiać się z siebie i swojej głupoty, serioo. w sumie to nawet spodobało jej się to, że jego ręka powędrowała ku niej i objął ją, było jej miło, co wskazywał uroczy uśmiech na jej twarzy. - stęskniłeś? hm, w sumie ja też. - stwierdziła śmiałym głosem bo lubiła tego chłopaka naprawdę, chyba była mu wdzięczna za to, że nie pozwolił się jej zgubić. :d
Powrót do góry Go down
mickey

mickey


Liczba postów : 58
Wiek : 35
Skąd : nyc

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPią Cze 12, 2009 4:59 pm

zaśmiał się i pocałował ją tylko w nos. - wiesz, nie chciałem żebyś znowu się zgubiła, idąc do mnie, więc to ja przyszedłem do ciebie. - powiedział z uśmiechem i pewnie napił się kawy, i wziął kolejne ciasteczko. przyjrzał się jej, był całkiem zadowolony z tego, że przyszedł do niej, i że wtedy mimo wszystko, że się pokłócili, to nadal mógł ją zobaczyć. przyjrzał się jej jeszcze, a potem uśmiechął. - tęsknota to nie jest taka zła rzecz, ines. - powiedział, zadowolony
Powrót do góry Go down
ines

ines


Liczba postów : 54
Wiek : 34
Skąd : reykjavik.

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPią Cze 12, 2009 5:08 pm

- nie zgubię się już, tak sądze, ale jeśli chcesz to możesz tak przychodzić do mnie, ramach troszczenia się o to, żebym nie zabłądziła. - wyjaśniła mu i podrapała się po czubku nosa. - oczywiście, że to nie zła rzecz, w zasadzie w takim momencie jak ten to nawet bardzo dobra. - odparła i miała racje, bo zupełnie inaczej wyglądała sprawa gdy tęskniło się za domem i rodziną która była daleko a ines tak czasem miała.
Powrót do góry Go down
mickey

mickey


Liczba postów : 58
Wiek : 35
Skąd : nyc

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPią Cze 12, 2009 5:13 pm

uśmiechnął się do niej i założył jej pasmo włosów za ucho. popatrzył jej w oczy, ale nie miał zamiaru ani jej pocałować, ani tym bardziej nic dalej, więc nawet się nad nią nie nachyli. - chętnie nawet mogę zostać twoim osobistym przewodnikiem po nowym jorku. jakbyś mnie potrzebowała, pamiętaj o tym, zawsze i wszędzie. - pokiwał głową i się uśmiechnął. napił się kawy, tej ze starbaksa, przecież stać na to go było, mhm. - a, smakuje ci? - zapytał.
Powrót do góry Go down
ines

ines


Liczba postów : 54
Wiek : 34
Skąd : reykjavik.

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPią Cze 12, 2009 5:33 pm

to dobrze, że szanował zdanie ines i znów się do niej nie kleił tak jak ostatnio, strasznie ją to cieszyło nawet. - hm, wiesz, bardzo ciekawa propozycja, ale wiesz ja jestem sierotą i jeszcze nie raz się tu zgubię także nie będzie cię fatygować. - odparła, no bo przecież gdyby miała za każdym razem dzwonić do mikiego kiedy się zgubi to dzwoniłaby cztery razy w tygodniu. - bardzo. - odparła sirobiąc kawę i zjadając kolejne ciasteczko, pewnie strasznie po nich przytyje. :d
Powrót do góry Go down
mickey

mickey


Liczba postów : 58
Wiek : 35
Skąd : nyc

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPią Cze 12, 2009 5:39 pm

zaśmiał się z tego powodu i napił kawy, która się zaczęła już kończyć. spojrzał się na nią i pocałował ją tylko w nos. - to dobrze, jak będę do ciebie wpadał, to będę ci je przynosił, oczywiście razem z kawką. i to nawet nie jest takie drogie, serio. ciasteczka kupiłem niedaleko tutaj w sklepie. - powiedział jej z uśmiechem i pewnie tylko podrapał się po przedramieniu. podobała mu się wizja przychodzenia do niej z kawą i ciastkami, częściej by ją w końcu widywał xd
Powrót do góry Go down
ines

ines


Liczba postów : 54
Wiek : 34
Skąd : reykjavik.

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPią Cze 12, 2009 5:44 pm

- o nie, następnym razem sama zrobię to wszystko. - wskazała na kawę i ciastka. w sumie nie umiała piec, ale to nic, może się szybko nauczyć. :d - hm, chociaż w zasadzie nie chce wysadzić kuchni także mogę zrobić tylko kawę. - dodała po chwili i słusznie, bo pewnie jej pieczenie skończyłoby się wielkim wybuchem. - po za tym nie musisz przynosić ciasteczek, sama twoja obecność jest ważna, a nie jakieś tam puste kalorie w słodyczach. - wyjaśniła wzruszając ramionami.
Powrót do góry Go down
mickey

mickey


Liczba postów : 58
Wiek : 35
Skąd : nyc

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPią Cze 12, 2009 5:47 pm

okej, dowartościowała go teraz, miki lubił słuchać jak ktoś go chwali za coś, albo, że ktoś mu powiedział, że miło, że przyszedł. uśmiechnął się sam do siebie, i skończył kawę, a potem zjadł ostatnie już ciasteczko, które mu wyjątkowo smakowały. - okej, jak chcesz, mogę przynosić ci kwiaty. przynajmniej tyle mogę dla ciebie zrobić. - powiedział z uśmiechem, całkiem przyjaznym jak na niego. ah, i pewnie dzisiaj na wieczór umówił się na sprzedawanie kolejnej działki, musiał mieć kasę na kwiaty, prawda.
Powrót do góry Go down
ines

ines


Liczba postów : 54
Wiek : 34
Skąd : reykjavik.

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPią Cze 12, 2009 5:54 pm

- możesz zrobić o wiele więcej dla mnie niż myślisz. - odparła z uśmiechem i położyła głowę na jego ramieniu, ale było im pewnie miło, mrrr, z chęcią bym się zamieniła z ines, ale dobra, nvm. a i dodam nawet, że nie chodziło jej ani o seks, ani o to, że się w nim zakochiwała albo coś. po prostu strasznie lubiła jego obecność...szkoda tylko, że biedna ines nie wiedziała czym mickey się trudni.
Powrót do góry Go down
mickey

mickey


Liczba postów : 58
Wiek : 35
Skąd : nyc

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPią Cze 12, 2009 5:57 pm

uśmiechnął się sam do siebie i pewnie pocałował ją w kącik ust, nie wiedział jak zareaguje. lubił z nią być, bo była taka nieporadna, i taka zagubiona w nowym jorku, że aż go czasami zaskakiwała. modlił się czasami w duchu, żeby nigdy się nie dowiedziała, że jest przecież dilerem, ale za to jakim fajnym dilerem, że studiował sobie prawo. no i na razie tak siedzieli sobie. jakie to miłe. - tak, ale na przykład co? - zapytał się z uśmiechem, ahaha ;x
Powrót do góry Go down
ines

ines


Liczba postów : 54
Wiek : 34
Skąd : reykjavik.

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPią Cze 12, 2009 6:05 pm

to taka fajna sprzeczność, diler studiujący prawo. :d
i wcale nie upomniała go, że ją pocałował w kącik ust, właściwie to nie miała nic przeciwko. zachowywała się jak sierota, jak zawsze. jak mała, nieporadna dziewczynka, która potrzebowała silnego męskiego ramienia. - np. możesz sprawić, że będę czuła się tu dobrze i chociaż na chwile przestanę tęsknić za swoją rodziną tam daleko. - odparła.
Powrót do góry Go down
mickey

mickey


Liczba postów : 58
Wiek : 35
Skąd : nyc

ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 EmptyPią Cze 12, 2009 6:08 pm

- tęsknisz za nimi? ah, no tak. ale nie martw się, masz przecież mnie. i jak chcesz, będę przychodził tutaj jak często tylko będę mógł, ale tylko za twoją zgodą oczywiście. - pokiwał głową i pewnie pocałował ją w skroń. było mu całkiem przyjemnie z nią, jaka szkoda, że był własnie dilerem, i faszerował siebie i innych ludzi tym świństwem, które cholernie uzależniało. gdyby tylko ona widziała go na głodzie, oh, jaka szkoda. no cóż, i pewnie się uśmiechnął.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ines. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ines.   ines. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
ines.
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» ines.
» ines buckland.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WICKED :: Nasze skromne progi :: Apartamenty :: Manhattan :: SoHo-
Skocz do: