WICKED
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Roosevelt Island Park

Go down 
+5
matthew
ruby
hudson
mia
tatiana
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
tatiana

tatiana


Liczba postów : 37
Wiek : 34
Skąd : moskwa!

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptySro Cze 10, 2009 2:54 pm


Parczek usytuowany na północnym brzegu wyspy Roosevelta. Miło, spokojnie, romantycznie.
Powrót do góry Go down
mia

mia


Liczba postów : 57
Wiek : 34
Skąd : Londyn

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyNie Cze 14, 2009 5:34 pm

Weszła do parku i usiadała sobie na trawie zapatrując się na rzekę.
Objęła dłońmi kolana i tak sobie siedziała myśląc
Powrót do góry Go down
hudson

hudson


Liczba postów : 30
Wiek : 35
Skąd : nowy jork

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyNie Cze 14, 2009 5:41 pm

spacerował i spacerował i aż dospacerował do miejsca gdzie przesiadywała mia ;o usiadł obok niej, bo się znali -cześć! mia, tak? -zapytał, bo nie był pewien, w końcu poznali się gdy było raczej ciemno, ach ta pierwsza w nocy, i to równie dobrze mogła być jej zła siostra bliźniaczka, czy cos.
Powrót do góry Go down
mia

mia


Liczba postów : 57
Wiek : 34
Skąd : Londyn

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyNie Cze 14, 2009 5:43 pm

byle by się za mocno nie nachodził bo się zmęczy xD
w każdym razie spojrzała do góry na faceta, który przystaną obok.
-Tak.-uśmiechnęła się do niego-Hudson, tak.?-wolała się upewnić, bo pamięć zawodna bywa/.
Powrót do góry Go down
hudson

hudson


Liczba postów : 30
Wiek : 35
Skąd : nowy jork

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyNie Cze 14, 2009 5:47 pm

-tak, hudson, imie psa, xd- przypomnial jej bo cos na ten temat mowil chyba i westchnal ciezko- fajnie cie widziec -zauwazyl dosc milo, jestem z niego dumna- hm, co tu robisz? nie zimno ci? -zapytal, tak w ramach komentarzu jej dosc krotkiej sukienki.
Powrót do góry Go down
mia

mia


Liczba postów : 57
Wiek : 34
Skąd : Londyn

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyNie Cze 14, 2009 5:57 pm

zaśmiała się.
Tak, dobrze pamiętała psie imie.
-nie raczej nie.-odpowiedziała mając na myśli pogodę. Właściwie to było dośc ciepło.
-A ty co tu robisz?-spytała.
Powrót do góry Go down
hudson

hudson


Liczba postów : 30
Wiek : 35
Skąd : nowy jork

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyNie Cze 14, 2009 6:01 pm

-opalam sie -odparl nie do konca zgodnie z prawda i wzruszyl ramionami - i licze na zbawienie, ale to tak tylko drugoplanowo. w zasadzie nie mam co robic - znowu wzruszyl ramionami jak nie wiem kto i westchnal ciezko, biedactwo.
Powrót do góry Go down
mia

mia


Liczba postów : 57
Wiek : 34
Skąd : Londyn

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyNie Cze 14, 2009 6:29 pm

Soryy, siostra mi na kompa weszla

Prawie jej się zrobiło żal, no ale to tylko prawi. więc zaśmiala się.
-Opalam to się ja, a ty mi zasłaniasz słońce-powiedziała z wyrzutem, -właściwie to opalałam.
powiedziała wstając.
-muszę iść na próbę
Wstała i spojrzała na niego.
-to, na razie,


Ostatnio zmieniony przez mia dnia Nie Cze 21, 2009 11:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
ruby

ruby


Liczba postów : 34
Wiek : 34
Skąd : Tulusa.

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyPon Cze 15, 2009 7:19 pm

szła sobie wcinając popcorn, porozwiązywane sznurówki od trampek i masa potknięć w ciągu tego dnia dała jej opinię naćpanej. patrzyła na przechodzących ludzi, zobaczyła ślicznego chłopaka! matko, był cudny, no cóż nie było się czym podniecać skoro podszedł do jakiejś cizi solarki. usiadła na ławce przypatrując się tej wodzie.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 33
Wiek : 33
Skąd : ny

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyPon Cze 15, 2009 7:27 pm

a on opierał się o tą barierkę i gwizdał sobie jakąś wymyśloną melodię, patrząc na jakiś odpływający statek. wyobraził sobie siebie na takim statku, z ładnymi panienkami. uśmiechnął się do swoich myśli. a gdy statek odpłynął o wszystkim zapomniał i odwrócił się, stał teraz na przeciwko ruby. - hej! ciebie tu przed chwilą nie było. - zagadnął do niej, bo wczesniej siedział tam jakiś dziadek, który zajął mu ławkę i teraz spodziewał się tez jego, a tu nie, siedzi ruby!
Powrót do góry Go down
ruby

ruby


Liczba postów : 34
Wiek : 34
Skąd : Tulusa.

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyPon Cze 15, 2009 7:31 pm

zmrużyła oczy by lepiej zobaczyć kogoś do niej krzyczącego. zobaczyła, wow. - ale teraz tu jestem ?! - podniosła ręce pokazując bezradność. popatrzyła na pozostałości po popcornie i zapłakała wrzucając je do kosza. no i wreszcie schyliła się by zawiązać sznurówki bo chyba nie będzie łazić jak jakaś pijana no albo naćpana. podniosła wzrok, znów się patrzył. - młody pedofil ! - stwierdziła odwracając się od niego.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 33
Wiek : 33
Skąd : ny

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyPon Cze 15, 2009 7:37 pm

- o nie, obraziłaś mnie! - obruszył się, bo wcale nie był pedofilem, a pedofil to czasem nie ten od dzieci? no nieważne xd odwrócił się do niej też tyłem, tak jak stał wcześniej. była niemiła dla niego, więc w sumie po co ma z nią gadać, choć brzydka nie była, więc to prawda, że może troche za długo się na nią gapił, ale to co, on tak ma, jak większość facetów zresztą.
Powrót do góry Go down
ruby

ruby


Liczba postów : 34
Wiek : 34
Skąd : Tulusa.

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyPon Cze 15, 2009 7:41 pm

dobra mogłam napisać zboczuch, ale pedofil tak fajnie brzmiało. xd a jej schlebiało to jego patrzenie się. zastanowiła się na tym co powiedziała, więc podeszła do niego szurając trampami. - sorii ? - powiedziała obojętnie, a raczej zapytała. - no wiesz, wiem,że to co powiedziałam było niegrzeczne no ale tak patrzyłeś. no gdybym ja się tak lampiła ?! co byś sobie pomyślał ? - zapytała. - w sumie na wszystko was stać.. - powiedziała sama do siebie podnosząc jedną brew.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 33
Wiek : 33
Skąd : ny

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyPon Cze 15, 2009 7:47 pm

- pomyslałbym, że ci się podobam na przykład. - wzruszył ramionami. - no, zresztą nieważne. poza tym ja tylko się patrzyłem, od tego chyba mamy oczy. od patzrenia się na coś lub na kogoś. - powiedział jeszcze spokojnie. i rzucił jakiegoś kamyka do wody, na rozładowanie nerwów, bo sie trochę zdenerwował.- ty też się patrzyłaś na mnie, ma cię nazwać pedofilką? - spytał jeszcze, trochę ją drażniąc.
Powrót do góry Go down
ruby

ruby


Liczba postów : 34
Wiek : 34
Skąd : Tulusa.

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyPon Cze 15, 2009 7:51 pm

matko boooskaa zachowała się jak idiotka, to była jej pierwsza myśl. - oj sorii mówię, nie ? mów na mnie jak chcesz. - stwierdziła wzruszając ramionami. -patrzyłeś na mnie z wyrzutem. jakbym coś złego zrobiła siadając na tej ławce. - pokazała na biedną obdrapaną ławkę, winowajczynię wszystkiego. - dobra nieważne sorrryyyy, niepotrzebnie pana obrażałam. - pokręciła głową i sobie szła,o .
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 33
Wiek : 33
Skąd : ny

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyPon Cze 15, 2009 7:54 pm

pokiwał jej na pożegnanie i wzruszył ramionami i poszedł dalej.
Powrót do góry Go down
ruby

ruby


Liczba postów : 34
Wiek : 34
Skąd : Tulusa.

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyPon Cze 15, 2009 7:56 pm

ej ja nie poszłam ona szła, SZŁA. ;d
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 33
Wiek : 33
Skąd : ny

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyPon Cze 15, 2009 8:01 pm

no to źle coś przeczytałam xd
więc przemyślał sobie trochę swoje zachowanie i głupio mu trochę było jednak. - hej! zaczekaj! - krzyknął do niej, bo ja juz nie wiem gdzie ona była ;d - może zacznijmy naszą znajomość od początku, co? matthew jestem. - uśmiechnął się nawet nieco.
Powrót do góry Go down
ruby

ruby


Liczba postów : 34
Wiek : 34
Skąd : Tulusa.

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyPon Cze 15, 2009 8:05 pm

a ten moLester to niby ty ?na siboksie? odwróciła się. - jał. rubej, rubi czy jak to tam. - pomachała ręką do niego. - sorii za to głupie zachowanie, mam zły dzień, popcorn mi się skończył. - pokiwała smutno głową i popatrzyła na jakiegoś dziadka właśnie jedzącego ten solony przysmak. - aż ślinka cieknie. - popatrzyła znów na niego. - przepraszam naprawdę, jest mi teraz strasznie głupio po tym co powiedziałam, było to dosyć niekulturalne.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 33
Wiek : 33
Skąd : ny

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyPon Cze 15, 2009 8:09 pm

eeee...nie?-.-
- no dobrze, dobrze. wybaczam i ja też jestem trochę winny, w końcu nie wszyscy lubią jak się na nich patrzy. - przewrócił oczkami. i sam zgłodniał, może nie akurat na popkorn, ale zaburczało mu w brzuchu nawet. zachichotał głupkowato i poklepał się po brzuchu. - chyba jestem trochę głodny, jak chcesz to mogę ci kupić ten popkorn, zjemy na spółe. - zaproponował z uśmiechem. bo w sumie to zadowoli się i tym popkornem.
Powrót do góry Go down
ruby

ruby


Liczba postów : 34
Wiek : 34
Skąd : Tulusa.

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyPon Cze 15, 2009 8:15 pm

rozradowana powiedziała - spoczko. - i szła już w stronę budki z popcornem. zapomniała o macie. yep, i zawróciła się, złapała go za rękę i pociągnęła pod samą budę. - tarrra. - pokazała na to piękne przez kogoś stworzone dzieło. - sorii,że tak odwalam ale ja też jestem głodna, a dla jedzenia zrobięę wszyyystko ! - skinęła głową wskazując blodynę wyczekującą kasy.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 33
Wiek : 33
Skąd : ny

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyPon Cze 15, 2009 8:19 pm

no to zapłacił, podzielili się popkornem i jak zjedli to każdy poszedł w swoją stronę. i powiedział jej nawet, że jak następnym razem by się spotkali to też może jej kupić popkorn. ja idę, paa.
Powrót do góry Go down
ruby

ruby


Liczba postów : 34
Wiek : 34
Skąd : Tulusa.

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyPon Cze 15, 2009 8:28 pm

no i spoczko i ona poszła w swoją stronę. sija.; x
Powrót do góry Go down
laine

laine


Liczba postów : 21
Wiek : 36
Skąd : manchester

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyWto Cze 23, 2009 9:45 pm

przyszła tutaj zajmując pierwszą wolną ławkę i wygodnie na niej siadając.była wkurzona tym,że prawie ciągle padało i miała przez to zły humor,który postanowiła sobie poprawić konsumując jakieś krakersy tudzież czipsy pewnie paprykowe,które były pustymi kaloriami.
Powrót do góry Go down
nellie

nellie


Liczba postów : 161
Wiek : 33
Skąd : New York

Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park EmptyWto Cze 23, 2009 9:48 pm

mam nadzieję, że pogoda nie jest tu przynajmniej gorsza niż u mnie. przysiadła sobie na ławeczce laine, w sumie nie pytając o pozwolenie, bo chyba źle stanęła i strasznie bolała ją kostka. spojrzała na swoją stopę, ale nie było spuchnięte, ani nic. miała nadzieję, że obejdzie się bez interwencji lekarza i czegokolwiek, co mogłoby się kojarzyć ze szpitalami i leczeniem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Roosevelt Island Park Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park Empty

Powrót do góry Go down
 
Roosevelt Island Park
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Central Park
» Riverside Park
» Battery Park
» Fort Tryon Park

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WICKED :: nowy jork :: Świeże powietrze.-
Skocz do: