WICKED
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Lansdowne Road

Go down 
+3
Celeb
karin
Barack Obama
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
bianca

bianca


Liczba postów : 129
Wiek : 34
Skąd : usa

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 1:46 pm

poprawiła się na stołku, który w zasadzie był średnio wygodny, ale nie narzekała, bo jeszcze zrobiłoby się tylerowi przykro, że zaprosił ją do klubu z niewygodnymi stołkami. na pewno nie zrobiłoby mu się przykro, ale to nic. ten klub i tak jest spoko, bo dla lans downów.. - a musimy za coś pić? - spytała,unosząc do swoich ust szklaneczkę ze swoim drinkiem, w zasadzie wolałaby pinacoladę, ale najwyżej zamówi sobie potem, chociaż miała nie pić za dużo. - za wakacje.. albo coś równie banalnego.
Powrót do góry Go down
tyler

tyler


Liczba postów : 141
Wiek : 37
Skąd : ny

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 1:51 pm

hehe, a ja nigdy nie piłam pinacolady. przykro.
- no dobra, to może być za wakacje - powiedział i nawet nie przejmowałsię tym, że nie wykazywała największego entuzjazmu, tylko była taka niemrawa, w zasadzie latało mu i zlewał mocno, bo uważał, że jest w stanie rozłozyć na częsci pierwsze każdą dziewczynę i nie wątpił w to, że prędzej czy później bianca sie ożywi. na przykład w łóżku. - wyjeżdżasz gdzieś? - zapytał, odstawiając szklankę na blat i odwracając sie bardziej w stronę bianki.
Powrót do góry Go down
bianca

bianca


Liczba postów : 129
Wiek : 34
Skąd : usa

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 1:56 pm

zmrużyła nieznacznie oczy, upijając łyk swojego drinka, którego potem odstawiła na blat. - w sensie w wakacje? chyba nie, to znaczy, hm, jeszcze nie miałam nic takiego w planach, ale kto wie. a ty? masz już coś zaplanowane? - pewnie pojedzie do meksyku przywieźć trochę trawki w pinacie jak w teksańskiej masakrze piłą mechaniczną. w końcu był dilerem!
Powrót do góry Go down
tyler

tyler


Liczba postów : 141
Wiek : 37
Skąd : ny

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 2:04 pm

nie, planował się wybrać jak w krwawym diamencie do rpa po czyste prochy!
- hm, ja nie wiem, myślę o tym, żeby gdzieś pojechać, ale raczej z kimś, tyle tylko, że w tym momencie jestem samotny - ona mogła zrobić coś konkretnego z tą jego samotnością. w zasadzie nie zastanawiał sie, czy nie zaszaleć i nie zaprosić ją na jakieś honolulu, mogłoby być fajnie, ale nie wyglądała mu taką, co by sie zgodziła na jego propozycję, znali sie kilka godzin i w ogóle.
Powrót do góry Go down
bianca

bianca


Liczba postów : 129
Wiek : 34
Skąd : usa

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 2:09 pm

po kilku drinkach zgodziłaby się na wszystko, ale liczyła na to, że tyler tego w żaden sposób nie wykorzysta. - samemu beznadziejnie się gdziekolwiek wyjeżdża, pewnie właśnie dlatego nie mam jeszcze żadnych planów - westchnęła, bawiąc się jakimś śmiesznym mieszadełkiem ze swojego drinka, którego w zasadzie już prawie wypiła.
Powrót do góry Go down
tyler

tyler


Liczba postów : 141
Wiek : 37
Skąd : ny

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 2:16 pm

- możemy pojechać razem! - powiedział nawet torchę głosno, żeby dotarło to do niej i do niego, bo w zasadzie to było bardzo bardzo nieprzemyślane, ale wydawało mu się fajne, chętnie by ją przeleciał, mogliby to robić dwa razy dziennie przez czternaście dni i wtedy podwyższyłby sobie średnią roczną odbywanych stosunków, nie to, żeby sobie ją liczył... - to znaczy, hm, to szalone...
Powrót do góry Go down
bianca

bianca


Liczba postów : 129
Wiek : 34
Skąd : usa

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 2:23 pm

- hej, w zasadzie - zmarszczyła nieznacznie czoło, tylko na chwilę, bo zaraz się roześmiała, ogólnie rzadko kiedy się śmiała, chociaż miała ładny śmiech, ale pewnie wkręciła sobie, że śmieje się jak idiotka albo coś w ten deseń i masz babo placek. - w zasadzie to strasznie fajny pomysł, wiesz? - dawno nie robiła nic tak impulsywnego.
Powrót do góry Go down
tyler

tyler


Liczba postów : 141
Wiek : 37
Skąd : ny

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 2:28 pm

- okej, to mam pomysł taki, że... - zastanawiał się chwilę. - jutro spotkamy sie na lotnisku, wybierzemy przypadkowy samolot i polecimy w ciemno na wakacje. najwyżej będziemy spać na plaży i topić sie w przypływach, albo trafimy na atlantydę - powiedziała. - w zasadzie to nie boisz sie, że mogę być jakimś kolekcjonerem damskich miednic? - parsknął, naturalnie żartował. rany, zapowiadało sie dobrze, seksseksseks.
Powrót do góry Go down
bianca

bianca


Liczba postów : 129
Wiek : 34
Skąd : usa

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 2:31 pm

przypomniało jej się 'jestem na tak' bo tam przecież wybierali przypadkowe samoloty.. - och, a jesteś kolekcjonerem damskich miednic? - spytała, przekrzywiając głowę na bok. w zasadzie czuła się świetnie, dawno nie była taka rozluźniona, głównie dlatego, że dawno nie piła, przywołała barmana, by zamówić tą nieszczęsną pinacoladę, bo nie mogła siedzieć z pustą szklanką! - więc nie bierzemy walizek? ani nic?
Powrót do góry Go down
tyler

tyler


Liczba postów : 141
Wiek : 37
Skąd : ny

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 2:38 pm

- nie no, możesz wziąć walizkę, chyba, że wiesz, bedziemy chodzić bez ubrań, tylko w tych takich liściach i powtarzać "ja tarzan, ty jane" czy cokolwiek - mruknął i zapomniała o swoim drinku, którego miał jeszcze połowę. tak się podekscytował tym seksem z biancą, trochę bał się, że była płaska i miała małe cycki, ale trudno, przeżyje to jakoś. - ale radzę wziąć, no bo, hej, myślałem, że kobiety sobie nie radzą bez walizki...
Powrót do góry Go down
bianca

bianca


Liczba postów : 129
Wiek : 34
Skąd : usa

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 2:44 pm

- wow, widzę, że doskonale znasz kobiety - stwierdziła, uśmiechając się do niego jednokącikowo. ona się natomiast trochę bała, że tyler zostawi ją bez walizki i pieniędzy w jakimś dziwnym kraju, w którym nikt nie mówiłby po angielsku i musiałaby iść się sprzedawać do jakiegoś burdelu, by zarobić na powrót do kraju.. - więc wezmę walizkę.
Powrót do góry Go down
tyler

tyler


Liczba postów : 141
Wiek : 37
Skąd : ny

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 2:53 pm

- no oczywiście, że znam! - odparł z bardzo ważną miną, bo był kobietoznawcą, a może bardziej waginoznawcą, bo bywały przypadki, kiedy nawet nie patrzył się na twarz... tak było bezpieczniej... - to znaczy, hm, znam, ale nie wiem, kobiety są różne, wiesz. - stwierdził, pewnie wiedziała doskonale, a tam nie powinnam postawić kropki, bo sie nie stawia przecież ;/;/. - ale hm, mam nadzieję, że zrobiłaś pranie...
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 153
Wiek : 34
Skąd : ny

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 9:56 pm

leo i bailey postanowili teleportować się do klubu, ponieważ był umówiony ze znajomymi, a przy okazji zabrał ze sobą bailey, która była z tego powodu niezmiernie szczęśliwa, bo skoro chciał przedstawić ją znajomym, to powinna czuć sie z siebie dumna. i teraz właśnie pewnie złączyli dwa stoliki ze sobą, a jeśli nie chciały się przesunąć, do pewnie zakleili dziurę między nimi plasteliną, bo bailey akurat miała w torebce na wszelki wypadek, gdyby stoliki się nie chciały zsunąć. okej, pieprzę ;q. ale mówiłam, że mam wizję! i siedzieli pewnie na kanapie, a dłoń bailey wsunęła się w dłoń leo, podczas gdy w drugiej trzymała swojego drinka, którego o mało nie wylała na siebie.
Powrót do góry Go down
leonard

leonard


Liczba postów : 102
Wiek : 37
Skąd : usa

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 10:01 pm

wcześniej pewnie sprezentował ją swoim wszystkim znajomym, głównie koleżankom, które patrzyly się nieprzychylnie na bailey. od kiedy leo gustuje w takich gówniarach, przecież ona musi jeszcze chodzić do szkoły! nawet jeśli już nie chodziła, koleżanki leosia nie musiały o tym wiedziec. w każdym razie uśmiechnąl się do niej, w zasadzie podobało mu się, że bailey tak do niego lgnie, nawet jeśli wciąż była dziewicą, więc szanse na przelecenie jej w najbliższym czasie były, cóż, niewielkie. upił nieco swojego johnniego walkera. - bailey, ale ci się oberwie, jak wrócisz do domu, co? - spytał, nachylając się nad nią, by pocałować ją pod prawym okiem.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 153
Wiek : 34
Skąd : ny

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 10:08 pm

- chyba lepiej nie wracam do domu w takim razie - roześmiała się, krztusząc się trochę swoim drinkiem, ale spoko, nie wypluła go na siebie, albo, co gorsza, na leonarda. - ale i tak muszę, wiesz, nie mogę chodzić w jednych ciuchach cały miesiąc. a poza tym, hm, mam dziewiętnaście lat, czyż nie? - uniosła jedną brew do góry i przygryzła dolną wargę, gładząc kciukiem wierzch jego dłoni, miał w sumie takie szorstkie łapki, ale jednocześnie szalenie delikatnie ją nimi traktował, poza tym to były zdecydowanie męskie dłonie, z tymi długimi, szczupłymi palcami... w dodatku, kiedy oderwał usta od jej skóry, nadal czuła się, jakby ich nie odrywał i aż musiała odstawić szklankę na stolik i przesunąć opuszkami palców pod tym okiem, lekko rozkojarzona.
Powrót do góry Go down
leonard

leonard


Liczba postów : 102
Wiek : 37
Skąd : usa

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 10:25 pm

- jak dla mnie to możesz spać u mnie ile chcesz. pożyczę ci jakieś ładne ubrania! to znaczy, hm, chyba nie jestem jakoś dużo od ciebie grubszy, co? - spytał i złapał się za brzuch, którego prawie nie miał, a jeśli już miał, to był on wklęsły. w zasadzie zaczynało mu się nudzić to siedzenie tutaj, nawet jeśli siedział obok bailey, która była wciąz tak samo urocza i śliczna.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 153
Wiek : 34
Skąd : ny

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 10:29 pm

- przestań, w ogóle tylko cię naciągam - mruknęła i wyciągnęła szyję, żeby pocałować go w płatek ucha, a potem za uchem, no bo ej, skoro on mógł ją całować, to ona chyba jego też. - muszę ci to wynagrodzić... jakoś... - przeczesała włosy palcami, po czym oparła się wygodniej na kanapie i skzyżowała ręce na piersiach, czując się obserwowana przez kolegę leonarda, siedzącego obok. - jeszcze się nad tym zastanowię. - w zasadzie nie wiedziała, jk miałaby mu się odwdzięczyć, postawić drinka czy co?
Powrót do góry Go down
leonard

leonard


Liczba postów : 102
Wiek : 37
Skąd : usa

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 10:36 pm

- trzymam cię za słowo - powiedział i uśmiechnął się całkiem szeroko, jednak zaraz nachyliła się nad nim jedna z jego długonogich koleżanek z wielkimi cyckami i spytała leosia, czy idzie z nimi na parkiet, a on chyba nie potrafił odmówić, mając twarz praktycznie na wprost jej piersi. - nie pogniewasz się, prawda, bailey? - rzucił do niej, w zasadzie nie czekając na odpowiedź z jej strony, wstał i poszedł z dziewczynami densing!!
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 153
Wiek : 34
Skąd : ny

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 10:41 pm

została na tej kanapie z otwartą buzią, gapiąc się, jak leo znika w tłumie razem z koleżanką "ale mam długie nogi i duże cycki". po krótkiej chwili stwierdziła, że jest zazdrosna i zastanawiała się, czy to jest jakaś żałosna próba wywołania w niej zazdrości, jednak wyglądało na to, że raczej nie. obciągnęła bluzkę i poprawiła dekolt, po czym uśmiechnęła sie do kolegi leo, który wcześniej cały czas sie na nią gapił, zaraz jednak odnalazła wzrokiem leonarda w tłumie z tą dziewczyną. bailey myślała właśnie, że chyba straciła pewność siebie. oto dlaczego każdy facet ją zostawiał: bo zawsze znalazła sie jakaś lepsza i ładniejsza.
Powrót do góry Go down
leonard

leonard


Liczba postów : 102
Wiek : 37
Skąd : usa

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 11:33 pm

biedna, biedna bailey. w każdym razie leo powywijał trochę na parkiecie ze swoimi koleżankami, pewnie tańczył tak, jak policjant z true blood i wszyscy mówili mu, że wygląda jak paralityk. okej, może jednak nie było z leonardem tak źle.. w każdym razie po pewnym czasie, z dwoma guziczkami od koszuli pod szyją rozpiętym, wrócił do stolika, by opaść z powrotem obok bailey, którą pocałował w czoło. skąd mógł wiedzieć, że wzięła to sobie wszystko do siebie!
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 153
Wiek : 34
Skąd : ny

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 11:39 pm

okej, ten pewien czas był naprawdę długim pewnym czasem, a mianowicie jakąś godziną, w trakcie której bailey powstrzymała się przed wzięciem od kolegi leo najpierw trawki, a potem amfy, wypicia drinka i w ogóle. te dwa rozpięte pod szyją guziki wyglądały tak, jakby zapomniał ich po prostu zapiąć, kiedy zapinał resztę, tak więc bailey odchrząknęła cicho, odsuwając się od niego.
- lepiej pójdę - mruknęła, nie patrząc na niego i się podniosła.
Powrót do góry Go down
leonard

leonard


Liczba postów : 102
Wiek : 37
Skąd : usa

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 11:46 pm

- co? - spytał, nieco rozkojarzony, musiał się przesłyszeć, czyżby bailey nie polubiła jego znajomych, może coś jej nagadali o tym, że leo wcale nie jest miły. cholera, nie powinien był jej zostawiać z tymi idiotami. - pójdę z tobą - ofiarował się. przeciez nie puści jek samej, wiadomo jak ona sobie super radzi po zmroku, w ślepych uliczkach.. wstał, chociaż dopiero przed chwilą usiadł i złapał ją za dłoń, by mu przypadkiem nie uciekła.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 153
Wiek : 34
Skąd : ny

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 11:50 pm

- puszczaj mnie! - warknęła złowrogo, wyrywając swoją rękę z jego uścisku. nie rozumiała już, o co mu chodziło. co on sobie wyobrażał, zostawiając ją samej sobie na całą godzinę, a potem przychodząc i zachowując się, jak gdyby nigdy nic? pewnie była dla niego nudzącą dziewicą, nadającą się tylko do wspólnego zabijania czasu. - wracaj... wracaj sobie na parkiet - prychnęła, odwracając sie do niego przez ramię, po czym ruszyła do przodu.
Powrót do góry Go down
leonard

leonard


Liczba postów : 102
Wiek : 37
Skąd : usa

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptyCzw Cze 25, 2009 12:02 am

- jezu, bailey, co się stało? obraziłaś się, czy co? - spytał nieco zdenerwowany, no bo sory, ale o co tu chodzi, on ją łaskawie zabrał ze znajomymi do klubu, a ona się buntuje, mógl się tego spodziewać, w końcu jest jeszcze niezrównoważoną emocjonalnie dziewiętnastolatką, na domiar złego dziewicą. - psia krew - mruknął pod nosem, idąc za nią, mimo wszystko nie chciał pozwolić jej odejść.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 153
Wiek : 34
Skąd : ny

Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 EmptyCzw Cze 25, 2009 12:06 am

wyszła na zewnątrz klubu, wściekła na cały świat i zignorowała fakt, że mam palce całe w paście do zębów, a także to, że wynurzył się za nią z tego klubu. zapomniała zabrać swojej bluzy, więc było jej trochę bardzo zimno w koszulce na ramiączkach, miała na ramionach gęsią skórkę. wydobyła ze swojej torebki jakiegoś pomiętego papierosa i zapaliła, po czym zavciągnęła się głęboko i wypusciła dym ustami, zadzierając brodę do góry przy tym. grupka facetów, palących obok, wbiła w nią napalone spojrzenia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lansdowne Road - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lansdowne Road   Lansdowne Road - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Lansdowne Road
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WICKED :: nowy jork :: Clubbing.-
Skocz do: