WICKED
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Peppermint Lounge

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
ian

ian


Liczba postów : 28
Wiek : 35
Skąd : NYC

Peppermint Lounge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Peppermint Lounge   Peppermint Lounge - Page 2 EmptyNie Cze 14, 2009 11:41 pm

- jak sie okaze, ze nie umiesz, to po prostu cie naucze - powiedzial i poprowadzil ja na parkiet. dj akurat gral cos szybkiego, a oni wmieszali sie w tlum i zaczely sie wygibasy, styl ogolnie dowolny - tego nie da sie nie umiec zatanczyc - stwierdzil, zeby dodac jej otuchy
Powrót do góry Go down
Aya

Aya


Liczba postów : 232
Wiek : 32
Skąd : Manhattan

Peppermint Lounge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Peppermint Lounge   Peppermint Lounge - Page 2 EmptyNie Cze 14, 2009 11:46 pm

zaśmiała się.
-mówiłam raczej o tańcach typu cha-cha i walce-odpowiedziała ze śmiechem, wygibasując się odpowiednio do muzyki.-a ty taki mistrz taneczny jesteś, tak?
Spytała by się upewnić.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 28
Wiek : 35
Skąd : NYC

Peppermint Lounge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Peppermint Lounge   Peppermint Lounge - Page 2 EmptyNie Cze 14, 2009 11:52 pm

- nie. - powiedzial zgodnie z prawda - moja mam jest nauczycielka tanca - wzruszyl ramionami i tanczyl dalej, a trzeba wszystkim wiedzieć, ze ian kochal taniec i muzyke, no i opere
Powrót do góry Go down
Aya

Aya


Liczba postów : 232
Wiek : 32
Skąd : Manhattan

Peppermint Lounge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Peppermint Lounge   Peppermint Lounge - Page 2 EmptyNie Cze 14, 2009 11:54 pm

Przytaknęła głową.
-To wszytko tłumaczy-powiedziała z uśmiechem.
Oddala się tańcowi, i ku ich radości, bądź smutku, po tej piosence przyszła akurat kolej na coś wolniejszego.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 28
Wiek : 35
Skąd : NYC

Peppermint Lounge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Peppermint Lounge   Peppermint Lounge - Page 2 EmptyPon Cze 15, 2009 12:10 am

tak wiec, jak obyczaj kaze zblizyli sie do siebie, a wrecz przytulili, a ijen objal eje w talii i bujali się na boki, ale nie jak pingwiny.
- wiesz nie kazdy musi znac salse czy fokstrota - powiedział, bo naprawde tak uwazal - jakby wszyscy umieli to samo zycie byloby nudne, nie uwazasz? - spytał patrząc na nia z gory, w koncu byl 20 cm wyzszy
Powrót do góry Go down
Aya

Aya


Liczba postów : 232
Wiek : 32
Skąd : Manhattan

Peppermint Lounge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Peppermint Lounge   Peppermint Lounge - Page 2 EmptyPon Cze 15, 2009 12:28 am

-właściwie to i masz racje-przyznała mu. A wtedy, gdy już było tak pięknie rozdzwonił się jej telefon.
Wyplotła się z uścisku i odebrała.
-dobrze tato,
Spojrzała tylko przepraszająco na ian'a, i kontynuowala rozmowę.
-mam godzinę-poinformowala.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 28
Wiek : 35
Skąd : NYC

Peppermint Lounge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Peppermint Lounge   Peppermint Lounge - Page 2 EmptyPon Cze 15, 2009 12:41 am

- jak to dobrze, ze ja nie mieszkam z rodzicami - powiedzial z ulga, bo w zasadzie tydzientemu wyprowadzili sie do velmont - to co robimy?- spytal, bo stwierdzil, ze jesli mieszka gdzies dalej to ja odwiezie, dziewczyna nie powinna sie o tej porze szlajac sama po miescie.
Powrót do góry Go down
Aya

Aya


Liczba postów : 232
Wiek : 32
Skąd : Manhattan

Peppermint Lounge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Peppermint Lounge   Peppermint Lounge - Page 2 EmptyPon Cze 15, 2009 12:51 am

-Tak cale szczęście-powiedziała, krzywiąc się przy tym, nad swoją niedolą.
Spojrzala na chłopaka.
-A co proponujesz?
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 28
Wiek : 35
Skąd : NYC

Peppermint Lounge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Peppermint Lounge   Peppermint Lounge - Page 2 EmptyPon Cze 15, 2009 12:57 am

- no nie wiem, mozemy zostac tu i wypic jeszcze po malym.. napoju - powiedział - a potem odwiozęcię taksówką do domu albo - kontynuował wtulac sie w jej wlosy i zblizajac usta do ucha, zeby go lepiej slyszala - moge od razu cie odprowadzic, bo wiesz jest taka pora, ze nie powinnas sama wracac do domu.
Powrót do góry Go down
Aya

Aya


Liczba postów : 232
Wiek : 32
Skąd : Manhattan

Peppermint Lounge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Peppermint Lounge   Peppermint Lounge - Page 2 EmptyPon Cze 15, 2009 4:40 pm

Dobra, jasno już w sumie jest,
to załóżmy, że się tam poodprowadzali i wymienili numerami.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Peppermint Lounge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Peppermint Lounge   Peppermint Lounge - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Peppermint Lounge
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 420 Bar & Lounge
» Sky lounge
» Alphabet Lounge

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WICKED :: nowy jork :: Clubbing.-
Skocz do: