WICKED
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Central Park

Go down 
+25
Celeb
ruby
caden raffin
muki
tyler
bianca
julie
endrju
oscar
autumn
Audrey
robbie
hudson
marika
mia
louis
emma
bill
nana
alex
nellie
brandon
grace
kayla
dwayne
29 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Celeb

Celeb


Liczba postów : 77
Wiek : 35
Skąd : Floryda

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyNie Cze 21, 2009 7:01 pm

-To zmien to.
Poradzil jak specjalista i podrpal sie po glowie.
Powrót do góry Go down
mary

mary


Liczba postów : 57
Wiek : 32
Skąd : Kanada

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyNie Cze 21, 2009 7:03 pm

- jak? - zapytała. bo ona nawet nie wiedziała czy chce to zmieniac. jest, zyje, istnieje i to chyba wystarczy, cnie?
Powrót do góry Go down
Celeb

Celeb


Liczba postów : 77
Wiek : 35
Skąd : Floryda

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyNie Cze 21, 2009 7:17 pm

-zrób cos szalonego.
Usmiechnal sie.
-Cos, czgo jeszcze nie robilas
Powrót do góry Go down
mary

mary


Liczba postów : 57
Wiek : 32
Skąd : Kanada

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyNie Cze 21, 2009 7:19 pm

Zamyśliłą się na chwilę - na przykład prześpij się z kimś? - zapytała i wybuchneła śmiechem. Pewnie sobie teraz pomyslał, ze ona dziewicą jest czy coś.
Powrót do góry Go down
Celeb

Celeb


Liczba postów : 77
Wiek : 35
Skąd : Floryda

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyNie Cze 21, 2009 7:45 pm

-To twój sposób.
Powiedzial równiez sie usmiechajac
Powrót do góry Go down
mary

mary


Liczba postów : 57
Wiek : 32
Skąd : Kanada

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyNie Cze 21, 2009 7:48 pm

Uśmiechneła się szeorko - zrobie co w mojej mocy, zeby moje zycie nie byo nudne - zabrzmiało to tak jakby skłądała obietnice ^
Powrót do góry Go down
Celeb

Celeb


Liczba postów : 77
Wiek : 35
Skąd : Floryda

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyNie Cze 21, 2009 8:05 pm

Rozesmial sie i zmierzwil jej wlosy.
-Skaldasz jakas przysiege?-spytal-brakuje jeszcze tylko dwóch palców w górze.
Powrót do góry Go down
mary

mary


Liczba postów : 57
Wiek : 32
Skąd : Kanada

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyNie Cze 21, 2009 8:55 pm

-chwila. - usiadła tak przodem do niego czyli bokiem na łąwce. podniosła dwa palce do góry - przysięgam. xd
Powrót do góry Go down
Celeb

Celeb


Liczba postów : 77
Wiek : 35
Skąd : Floryda

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyNie Cze 21, 2009 9:09 pm

rozesmial sie.
-jestes powaznie chora psychicznie
dodal z powaga i pokrecil glowa.
Powrót do góry Go down
mary

mary


Liczba postów : 57
Wiek : 32
Skąd : Kanada

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyNie Cze 21, 2009 9:10 pm

Zmarszczyła brwi. - nie gadam z Toba. - odwróciła się tyłem do niego.
Powrót do góry Go down
Celeb

Celeb


Liczba postów : 77
Wiek : 35
Skąd : Floryda

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyNie Cze 21, 2009 9:14 pm

-no wez, nie rób mi tego
poprosil ze smiechem, lapiac ja za biodra i próbujac odwrócic w swoja strone.
Powrót do góry Go down
mary

mary


Liczba postów : 57
Wiek : 32
Skąd : Kanada

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyNie Cze 21, 2009 9:15 pm

- a co chcesz rozmawiac z chorymi psychicznie? - prychneła. onraziłą się tak poważnie ^
Powrót do góry Go down
Celeb

Celeb


Liczba postów : 77
Wiek : 35
Skąd : Floryda

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyNie Cze 21, 2009 10:52 pm

Zasmial sie.
-jakbym sam nie byl.
Powiedzial do dziewczyny,
-No, to z kim zaszalejesz?
Powrót do góry Go down
mary

mary


Liczba postów : 57
Wiek : 32
Skąd : Kanada

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyNie Cze 21, 2009 10:55 pm

Dała za wygraną. Oparła się o niego. znaczy i tak siedziałą tyłem do niego, wiec tak jakby sie opierała plecami o jego ramie. - nie wiem jeszcze. musi to być ktoś fajny i przystojny. ^ - zapomniałam, ze to w parze nie idzie ^
Powrót do góry Go down
Celeb

Celeb


Liczba postów : 77
Wiek : 35
Skąd : Floryda

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyNie Cze 21, 2009 11:05 pm

Hej! A Celeb to co, pis? xD
Fajny i przystojny nie,
-cizka jestes,-powiedzal gilgoczac ja.
Spojrzal w niebo.
-Fany i przystojny. hmm... to tylko ja
Powrót do góry Go down
mary

mary


Liczba postów : 57
Wiek : 32
Skąd : Kanada

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyNie Cze 21, 2009 11:06 pm

wbiła mu palec w brzuch. - sam jestes ciezki - leżała tak cały czas i myslała. patrzyła w gwiazdy - to widzę, że bede musiała Cię wykorzystać ^
Powrót do góry Go down
Celeb

Celeb


Liczba postów : 77
Wiek : 35
Skąd : Floryda

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyPon Cze 22, 2009 7:31 pm

-teraz to już się nie dam,
Powiedział ze śmiechem.
-Toż to ja jestem jak piórko-dodał obrażony krzyżując ręce.
Powrót do góry Go down
mary

mary


Liczba postów : 57
Wiek : 32
Skąd : Kanada

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyPon Cze 22, 2009 7:36 pm

- a ja? - spojrzała na swój brzuch - masz racje. sam tłuszcz - przewróciłą oczami. xd
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 153
Wiek : 34
Skąd : ny

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyPon Cze 22, 2009 9:36 pm

przyszła więc na miejsce wyjątkowo szybko, gdyż miała niewzwykłą wprawę w zamykaniou się w pokoju od środka i wychodzeniu przez okno, gorzej zawsze bywało z wdrapywaniem się do środka, więc potem pewnie leo będzie musiał ją podsadzić. dreptała w miejscu, chowając dłonie w kieszeniach swojej białej bluzy z adidasa, wiszącej na niej luźno.
Powrót do góry Go down
leonard

leonard


Liczba postów : 102
Wiek : 37
Skąd : usa

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyPon Cze 22, 2009 9:41 pm

pewnie była taką mega ziomówą w bluzach adidasa jak claudia. więc leonard z parasolem w swojej torbie (nie torebce! jakiejś męskiej, fajnej torbie na ramię) dotarł do central parku i nawet znalazł bailey, co nie zajęło jej nawet zbyt dużo czasu, na jej widok uśmiechnął się, a gdy już w końcu do niej doszedł, to nawet nachylił się nad nią i pocałował ją przelotnie w policzek, na przywitanie. - hej, bailey - rzekł...
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 153
Wiek : 34
Skąd : ny

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyPon Cze 22, 2009 9:48 pm

- cześć, leo - powiedziała. przez chwilę miała ochotę pociągnąć go za rękaw bliżej do siebie, najlepiej tak, żeby zastygł z ustami przy jej policzku, ale sie opanowała i zrobiła krok w tył, obdarzając go ciepłym uśmiechem, bo policzek nie bolał już aż tak bardzo, aczkolwiek kwitł na nim w najlepsze kolorowy siniak. próbowała się nie patrzeć na nos leo, bo nie chciała sie przerazić, chociaż pewnie nic mu nie było, bo my to nie daniel. - ładnie ci w tym sweterku - powiedziała, bo po prostu nie umiała ograniczyć się do myślenia, chociaż ładnie to według bailey było mało powiedziane...
Powrót do góry Go down
leonard

leonard


Liczba postów : 102
Wiek : 37
Skąd : usa

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyPon Cze 22, 2009 9:51 pm

pewnie miał jakiś pedalski, kanarkowy sweterek w romby, jak pan w tommym<3 albo jakiś zwykły, nie wiem jaki, w paski, czy coś takiego. w każdym razie zrobiło mu się miło, uśmiechnął się aż i obciągnął owy sweterek, mierząc wzrokiem bailey. - dzięki. jak tam twój policzek? nie boli już tak bardzo? - spytał troskliwie. chyba za bardzo wczuwal się w troskliwe misie, powinien przestać je oglądac na jutubie..
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 153
Wiek : 34
Skąd : ny

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyPon Cze 22, 2009 9:55 pm

https://www.youtube.com/watch?v=H793_qIRVbw <33333
- no, już nie tak bardzo, ale wiesz, hm, raczej nie wygląda to na zbyt uroczo - powiedziała, przesuwając delikatnie opuszkami palców po owym policzku, co weszło jej w nawyk dzisiejszego ranka, bo bez przerwy chciała sprawdzać, czy jeszcze boli i owszem, za każdym razem miała okazję przekonać się, że bolało. nie pytała o jego nos, bo wiedziała, że leo raczej nie będzie tak skłonny do użalania się nad sobą jak bailey, hehe. - hm, wiec, hm... co u ciebie, leo? - banalne pytanie numer jeden...
Powrót do góry Go down
leonard

leonard


Liczba postów : 102
Wiek : 37
Skąd : usa

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyPon Cze 22, 2009 10:00 pm

<3
wziął bailey za rękę i pociągnął ją w stronę najbliższej ławki, na której ją posadził, sam usiadł obok, bo jeszcze zmęczylaby się staniem, albo policzek zacząłby ją mocniej boleć. - nie jest jeszcze tak źle, masz szczeście, że wszystkie zęby masz na miejscu, bo wtedy byłoby gorzej. - a u mnie nic nadzwyczajnego. byłem dzisiaj w pracy, w sklepie i takie tam. - mógłby jej przedstawić plan swojego dnia ale to chyba by było trochę głupie..
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 153
Wiek : 34
Skąd : ny

Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 EmptyPon Cze 22, 2009 10:06 pm

bailey w zasadzie mogłaby być zainteresowana takim planem, ale nie zamierzała go o to wypytywać, bo właśnie tak się złożyło, że przyszły jej do głowy nowe pytania.
- hm, studiujesz coś? w ogóle co ty robisz w życiu, leo? - zapytała, bo może chciałaby wiedzieć, z kim się tak naprawdę zaczyna zadawać. okej, inaczej. kto jej się tak bardzo podoba, że ślini się do niego nocami... i przez sen... w zasadzie, gdy siedziała, było jej trochę zimno, myślała, że będą chodzić, no ale okej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Central Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park   Central Park - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Central Park
Powrót do góry 
Strona 11 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Grand Central
» Riverside Park
» Battery Park
» Fort Tryon Park
» Roosevelt Island Park

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WICKED :: nowy jork :: Świeże powietrze.-
Skocz do: