WICKED
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Madame Tussaud's Wax Museum

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
zoey

zoey


Liczba postów : 80
Wiek : 34
Skąd : usa

Madame Tussaud's Wax Museum Empty
PisanieTemat: Madame Tussaud's Wax Museum   Madame Tussaud's Wax Museum EmptyNie Cze 07, 2009 6:27 pm

Powrót do góry Go down
dwayne
Admin
dwayne


Liczba postów : 200
Wiek : 37
Skąd : nowy jork

Madame Tussaud's Wax Museum Empty
PisanieTemat: Re: Madame Tussaud's Wax Museum   Madame Tussaud's Wax Museum EmptyPon Cze 15, 2009 9:40 pm

dwayne stał przy woskowym zaku efronie i przyglądał się jego ubraniom w poszukiwaniu metek. zawsze chciał ubierać się jak zak efron. skrzyzował ręce na piersiach, przyglądając się mu uwaznie, zeby zaden drobiazg mu nie uciekł.
Powrót do góry Go down
http://iheartny.omgforum.net
Alka

Alka


Liczba postów : 12
Wiek : 32
Skąd : NY

Madame Tussaud's Wax Museum Empty
PisanieTemat: Re: Madame Tussaud's Wax Museum   Madame Tussaud's Wax Museum EmptyPon Cze 15, 2009 9:43 pm

Alicja podeszła do niego. Przez chwilę przyglądała mu się z zaciekawieniem. Od razu jej się spodobał, miał coś takiego dzikiego w oczach.
-Lubisz go? -zapytała
Powrót do góry Go down
dwayne
Admin
dwayne


Liczba postów : 200
Wiek : 37
Skąd : nowy jork

Madame Tussaud's Wax Museum Empty
PisanieTemat: Re: Madame Tussaud's Wax Museum   Madame Tussaud's Wax Museum EmptyPon Cze 15, 2009 9:48 pm

/wstaw emblemant lowelasku :p tutaj, najlepiej 100x100, jak chcesz to mogę ci zrobić, tylko powiedz i daj jakieś zdjęcia.

-zaka? - zapytał, choć to raczej oczywiste, skoro od dobrych kilku minut mu się przygląda. uśmiechnął się zakłopotany swoją niebłyskotliwością i odwrócił do niej, przyglądając jej się teraz zamiast zakowi. no, przynajmniej była ładniejsza. - nie, chyba nie, wolę trochę ambitniejsze produkcje filmowe. albo przynajmniej udaję. ale ma fajną koszulkę..
Powrót do góry Go down
http://iheartny.omgforum.net
Alka

Alka


Liczba postów : 12
Wiek : 32
Skąd : NY

Madame Tussaud's Wax Museum Empty
PisanieTemat: Re: Madame Tussaud's Wax Museum   Madame Tussaud's Wax Museum EmptyPon Cze 15, 2009 9:54 pm

thn zaraz wstawie Very Happy

-Ja za nim nie przepadam-powiedziała.
Miała straszną ochotę poznać go bliżej. Sama nie wiedziała dlaczego.
-A co do koszulki to masz rację- uśmiechnęła się.
Chciała wyjąć z małej torebki telefon który niespodziewanie zadzwonił, ale jak na złość nie mogła go znaleźć. Wysypała całą zawartość torebki na podłogę. Kiedy znalazła wreszcie telefon sygnał się urwał. Jak zwykle pomyślała i jeszcze raz uśmiechnęła się do nieznajomego.
Powrót do góry Go down
dwayne
Admin
dwayne


Liczba postów : 200
Wiek : 37
Skąd : nowy jork

Madame Tussaud's Wax Museum Empty
PisanieTemat: Re: Madame Tussaud's Wax Museum   Madame Tussaud's Wax Museum EmptyPon Cze 15, 2009 9:57 pm

-oho, gapa z ciebie - zauwazyl, ale niezłośliwie, a wręcz przeciwnie; całkiem przyjaźnie. przykucnął obok niej, zeby ewentualnie pomóc jej zbierać jej drobiazgi. - jestem dwayne - przedstawił się, wyciągając dłoń nad jej torebką & usmiechając się dość miło.
Powrót do góry Go down
http://iheartny.omgforum.net
Alka

Alka


Liczba postów : 12
Wiek : 32
Skąd : NY

Madame Tussaud's Wax Museum Empty
PisanieTemat: Re: Madame Tussaud's Wax Museum   Madame Tussaud's Wax Museum EmptyPon Cze 15, 2009 10:03 pm

-Cześć a ja Ala. Miło mi. - Uśmiechnęła się-Dzięki za pomoc. Może dasz się oderwać od tego Zaca i zaprosić na kawę??
Sama zdziwiła się swoim zachowaniem. Normalnie tak łatwo nie nawiązuje kontatów z obcymi ludźmi ale on był jakiś inny. Miała nadzieję że się zgodzi.
Powrót do góry Go down
dwayne
Admin
dwayne


Liczba postów : 200
Wiek : 37
Skąd : nowy jork

Madame Tussaud's Wax Museum Empty
PisanieTemat: Re: Madame Tussaud's Wax Museum   Madame Tussaud's Wax Museum EmptyPon Cze 15, 2009 10:07 pm

-mnie rowniez, ladne imie, chyba nie angielskie, co? i jasne, ze sie dam. chociaz musze przyznac, ze to ja zazwyczaj zapraszam dziewczyny - dodal jeszcze, zeby sobie nie pomyslala, ze dwayne ma w zwyczaju zerowanie na niewinnych dziolszkach, skad. podniosl sie z kuckow i podal jej dlon tez, rzucajac zakowi ostatnie spojrzenie.
Powrót do góry Go down
http://iheartny.omgforum.net
Alka

Alka


Liczba postów : 12
Wiek : 32
Skąd : NY

Madame Tussaud's Wax Museum Empty
PisanieTemat: Re: Madame Tussaud's Wax Museum   Madame Tussaud's Wax Museum EmptyPon Cze 15, 2009 10:10 pm

To co gdzie pójdziemy?- zapytała uradowana.
Nie wiedziała co robić i o czym z nim rozmawiać. Miała nadzieję ze się nie zbłaźni tak jak zwykle. Upchnęła swoje rzeczy do torebki i wstała.
Powrót do góry Go down
dwayne
Admin
dwayne


Liczba postów : 200
Wiek : 37
Skąd : nowy jork

Madame Tussaud's Wax Museum Empty
PisanieTemat: Re: Madame Tussaud's Wax Museum   Madame Tussaud's Wax Museum EmptyPon Cze 15, 2009 10:12 pm

-hm gdzie chcesz, zdaje się, ze victor's cafe jest za rogiem, a ja umieram z glodu, wiec moze tam? kawe tez pewnie maja - skoro mieli sie umowic na kawe, nie? czekal na jej odpowiedz, drapiac sie po policzku.
Powrót do góry Go down
http://iheartny.omgforum.net
Alka

Alka


Liczba postów : 12
Wiek : 32
Skąd : NY

Madame Tussaud's Wax Museum Empty
PisanieTemat: Re: Madame Tussaud's Wax Museum   Madame Tussaud's Wax Museum EmptyPon Cze 15, 2009 10:14 pm

ok może być- uśmiechnęła się-sama też jestem głodna, cały dzień zwiedzałam muzea.
Założyła torebkę na ramię i poszła w stronę kafejki.
Powrót do góry Go down
dwayne
Admin
dwayne


Liczba postów : 200
Wiek : 37
Skąd : nowy jork

Madame Tussaud's Wax Museum Empty
PisanieTemat: Re: Madame Tussaud's Wax Museum   Madame Tussaud's Wax Museum EmptyPon Cze 15, 2009 10:15 pm

/zacznę w kawiarniach.
Powrót do góry Go down
http://iheartny.omgforum.net
Sponsored content





Madame Tussaud's Wax Museum Empty
PisanieTemat: Re: Madame Tussaud's Wax Museum   Madame Tussaud's Wax Museum Empty

Powrót do góry Go down
 
Madame Tussaud's Wax Museum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Museum of Sex
» Metropolitan Museum of Art
» American Craft Museum
» Bronx Museum of the Arts

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WICKED :: nowy jork :: Kultura.-
Skocz do: