WICKED
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Metropolitan Museum of Art

Go down 
+8
mia
nellie
aaron
miley
tycjana
thomas
zachary
zoey
12 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
zoey

zoey


Liczba postów : 80
Wiek : 34
Skąd : usa

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptyNie Cze 07, 2009 6:27 pm

Metropolitan Museum of Art 140396_l
Powrót do góry Go down
zoey

zoey


Liczba postów : 80
Wiek : 34
Skąd : usa

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptyNie Cze 07, 2009 10:21 pm

zoey przysiadła więc na schodach met i szukała w swojej przepastnej torbie paczki mentolowych slimów, które notabene leżały obok niej, bo wyjęła je na samym początku, zapewne myląc z telefonem. no cóż.
Powrót do góry Go down
zachary

zachary


Liczba postów : 41
Wiek : 35
Skąd : barcelona

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptyNie Cze 07, 2009 10:24 pm

pewnie szedł z naprzeciwka, do domu, chociaż nie wiem, nie mam pojęcia. zachary często się gubił w nowym jorku, ale jakoś dawał radę, bo nie wiem jakim cudem, zawsze wracał do domu. albo miał szczęście, albo aż tak dobrze wiedział co i jak. pewnie zauważył zoey z daleka, a że nie miał zapalniczki, więc postanowił do niej podejść. usiadł obok niej, i tylko się uśmiechnął. - masz może zapalniczkę? - zapytał.
Powrót do góry Go down
zoey

zoey


Liczba postów : 80
Wiek : 34
Skąd : usa

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptyNie Cze 07, 2009 10:25 pm

-oh, zapalniczkę mam, ale nie mogę znaleźć papierosów - odpowiedziała i pewnie teraz weźmie ją za kompletną idiotkę, sądząc po tych papierosach leżących obok niej. biedna zoey, gdyby tylko o tym wiedziała. podniosła głowę, żeby na niego spojrzeć i uśmiechnęła się miło, odgarniając opadającą jej co i rusz na oczy grzywkę.
Powrót do góry Go down
zachary

zachary


Liczba postów : 41
Wiek : 35
Skąd : barcelona

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptyNie Cze 07, 2009 10:28 pm

spojrzał się na jej papierosy, i je jej podał. - proszę bardzo, to chyba twoje, o ile się nie mylę. chyba, że ktoś je tu wcześniej zostawił. nie wiem. ale pewnie i tak ci się przydadzą. - powiedział spokojnym tonem, był fajnym i przystojnym hiszpanem, wiadomo, pewnie miał także taki akcent. przyjrzał się jej, i stwierdził, że jest całkiem słodka. uśmiechnął się znowu, i wyciągnął nogi przed siebie.
Powrót do góry Go down
zoey

zoey


Liczba postów : 80
Wiek : 34
Skąd : usa

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptyNie Cze 07, 2009 10:31 pm

-o cholera! - zawołała, uderzając się paczką papierosów w czoło, bo tak jakoś wyszło - dzięki, jesteś moim aniołem stróżem? szukam ich jak idiotka już dobre dziesięć minut. nie wiem co robiły obok mnie - oblizała spierzchnięte usta i wsunęła między wargi mentolowego slima, skoro już je miała. zapaliła swoją zippo z morrisonem i podała ją zacharemu - proszę bardzo, w ramach podziękowania - dodała, wypuszczając wcześniej dym, gdzieś obok nich. zawiesiła spojrzenie na jego okularach. wyglądał w nich wyjątkowo seksownie i nie mogło to umknąć jej uwadze. zastanawiała się, czy ma dziewczynę xd. no cóż.
Powrót do góry Go down
zachary

zachary


Liczba postów : 41
Wiek : 35
Skąd : barcelona

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptyNie Cze 07, 2009 10:35 pm

dobra, dziewczyny nie miał, nawet nie marzył o związkach, nie zważał kompletnie na nie uwagi, serio! uśmiechnął się do niej i poprawił swoje okulary, bardzo fajnie w nich wyglądał. oblizał swoje usta, i zapalił papierosa. zaciągnął się nim, i przyjrzał się jej bardziej, spodobała mu się. nie wiedział, czy ona jest z tych, na jedną noc, czy z tych, które są na dłużej, on miłości nie uznawał. czyli był przeciwieństwem zoey. - może i jestem. ale mam na imię zachary. - powiedział z tym swoim akcencikiem <3
Powrót do góry Go down
zoey

zoey


Liczba postów : 80
Wiek : 34
Skąd : usa

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptyNie Cze 07, 2009 10:42 pm

-zachary - powtórzyła, bo było to dla niej dosyć nietypowe imię. uśmiechnęła się, przez moment obserwując dym, wznoszący się nad ich głowy, ale nie wyglądała przy tym jak dziecko z autyzmem. następnie ponownie przeniosła spojrzenie na niego - a ja zoey - oboje na z. to przeznaczenie! - miło mi, zach. mogę tak do ciebie mówić? - mógł na przykład tego nie lubić, wolała się upewnić. wzięła od niego swoją zapalniczkę i schowała do torby, wyciągając przed siebie chude nogi w rurkach. mimo wszystko trochę zmarzła.
Powrót do góry Go down
zachary

zachary


Liczba postów : 41
Wiek : 35
Skąd : barcelona

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptyNie Cze 07, 2009 10:45 pm

uśmiechnął się do niej, i spojrzał na zegarek. niedługo i tak musiał już iść, spieszyło mu się bardzo dzisiaj. pewnie w domu na niego czekała jego sąsiadka, z kotem albo nie wiem kto. ktokolwiek. może jakieś jego rodzeństwo. zaciągnął się papierosem. - okej, zoey. będę ci mówił zoe. a ty mów mi zach, nie przeszkadza mi to wcale. - powiedział spokojnie, raczej był właśnie taki, cichy, i opanowany, nie unosił się nigdy. cóż. ale nie ważne. spojrzał znowu na zegarek.
Powrót do góry Go down
zoey

zoey


Liczba postów : 80
Wiek : 34
Skąd : usa

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptyNie Cze 07, 2009 10:50 pm

to jak mój alan. jakie przeciwieństwo aksla. pewnie potem i tak wyjdzie z niego dzika bestia, zobaczysz.
-oh, hm. okej - uśmiechnęła się, bawiąc swoimi ciemnymi włosami. w końcu wyjęła z torby telefon i podsunęła zacharemu, mając nadzieję, że nie okaże się złodziejem i nie ucieknie w ciemność z jej ślicznym sidekickiem - wpiszesz mi swój numer? odezwę się jutro. to znaczy, jeśli chcesz.
Powrót do góry Go down
zachary

zachary


Liczba postów : 41
Wiek : 35
Skąd : barcelona

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptyNie Cze 07, 2009 10:52 pm

wziął jej telefon i wpisał jej swój numer, bardzo szybko to zrobił. uśmiechnął się do niej i poprawił swoje okulary, wiadomo. spojrzał się na nią, i oddał jej telefon. - bardzo chętnie pójdę z tobą na kawę, wiesz, i na jakieś lody, ciastko, jak tam wolisz. - powiedział z uśmiechem, cóż, wiadomo, że to przeciwieństwo aksla, chociaż kto go tam wie, jest w końcu sam ;x
Powrót do góry Go down
zoey

zoey


Liczba postów : 80
Wiek : 34
Skąd : usa

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptyNie Cze 07, 2009 10:57 pm

-chcesz mnie utuczyć, a potem zjeść? przyznaj się, że jesteś czarownicą z jasia i małgosi - zażartowała, zupełnie uroczo się przy tym uśmiechając. była słodka&niewinna, przez co nie zabrzmiała idiotycznie ze swoim osądem. pochyliła się, bo zaswędziała ją łydka. pewnie użarł ją komar. założę się, że te suki są nawet w ny :d.
Powrót do góry Go down
zachary

zachary


Liczba postów : 41
Wiek : 35
Skąd : barcelona

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptyNie Cze 07, 2009 10:58 pm

- taak! a teraz, zrobię fajną sztuczkę i zniknę! do zobaczenia, zoe! odezwij się jutro! - powiedział i poszedł, puff.
Powrót do góry Go down
zoey

zoey


Liczba postów : 80
Wiek : 34
Skąd : usa

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptyNie Cze 07, 2009 11:02 pm

zebrała się, myśląc pewnie, że wcale nie spotkała zacharego, tylko jej się to przewidziało :d.
Powrót do góry Go down
thomas

thomas


Liczba postów : 3
Wiek : 35
Skąd : nowy jork

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptyPon Cze 08, 2009 5:25 pm

okej, wiec siedzial thomas na schodkach i palil papierosa!
Powrót do góry Go down
tycjana

tycjana


Liczba postów : 28
Wiek : 33
Skąd : nowy jork

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptyPon Cze 08, 2009 5:28 pm

ale mięśniak z niego. no cóż, tycjana akurat wychodziła z muzeum, bo o ile dobrze pamiętam trochę szkicuje i nawet ładne, więc teraz, opuszczając okulary na nos, zobaczyła chudą sylwetkę thomasa. - tommy! - zawołała, poprawiając swój notatnik na rękach i torebkę również, po czym podbiegła do chłopaka! niech się znają, bo ona też od zawsze w nyc ;d
Powrót do góry Go down
thomas

thomas


Liczba postów : 3
Wiek : 35
Skąd : nowy jork

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptyPon Cze 08, 2009 5:36 pm

thomas odwrócił głowę, bo siedział tyłem do drzwi muzeum i teraz przymrużył nieco oczy. bolała go głowa, to pewnie skutki dnia poprzedniego i tak dalej.
- o, tycjana, cześć - uśmiechnął się szeroko i nawet podniósł ze schodka, by przydeptać papierosa butem i ruszyć w jej stronę.
Powrót do góry Go down
tycjana

tycjana


Liczba postów : 28
Wiek : 33
Skąd : nowy jork

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptyPon Cze 08, 2009 5:44 pm

i ona zmrużyła oczy, podchodząc do niego, aby pocałować jego kościsty policzek. lustrując go wzrokiem, wyciągnęła zza ucha różowy ołówek, którym przed chwilą próbowała coś zmajstrować na kartce. jasne, i tak na pewno motywem przewodnim była impreza. no nic. - no cześć, skutki uboczne ostrego imprezowania? - zapytała, chudym palcem wskazując na jego zmęczoną twarz, zaraz potem zatrzymując się na jego korczu. przypadek.
Powrót do góry Go down
miley

miley


Liczba postów : 25
Wiek : 34
Skąd : ny

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptySro Cze 10, 2009 4:36 pm

miley siedziała na schodach z kubkiem kawy i jakąś plotkarską gazetą i wczytyawła się w niusy o paris hilton i britni. wow, ciekawie.
Powrót do góry Go down
aaron

aaron


Liczba postów : 140
Wiek : 33
Skąd : Los Angeles

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptySro Cze 10, 2009 4:38 pm

też sobie zajęcie znalazła oO
A on zwiedzał. wiem to dziwne, ale zwiedzał i akurat wyszedł z muzeum i przysiadł na schodach, bo zwiedzanie strasznie męczące jest ^
Powrót do góry Go down
miley

miley


Liczba postów : 25
Wiek : 34
Skąd : ny

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptySro Cze 10, 2009 4:42 pm

zerknela na aarona i nawet zaraz przysunela sie do niego blizej. w zasadzie po prostu usiadla dwa schodki nizej.nawet miala do niego sprawe, chociaz w sumie go nie znala. podsunela mu pod nos swoja gazete i pokazala palcem na zdjecie jakeigos nowego chlopaka paris :p - on wyglada jak ty!
Powrót do góry Go down
aaron

aaron


Liczba postów : 140
Wiek : 33
Skąd : Los Angeles

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptySro Cze 10, 2009 4:43 pm

Zrobił przestraszoną minę - no niee. już o mnie piszą, a to był tylko jeden dzień. w sumie kilka godizn - pokręcił głową z niedowierzaniem - doradzam. nigdy nie spotykaj sie z gwiazdami na topie ^ - poradził dziewczynie
Powrót do góry Go down
miley

miley


Liczba postów : 25
Wiek : 34
Skąd : ny

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptySro Cze 10, 2009 4:46 pm

-o kurcze, wiec to serio ty? - zachwycila sie, haha, przygladajac mu z uwielbieniem prawie. paris zawsze byla jej idolka. - kurcze, daj mi swoj autograf. koniecznie! - zawolala, grzebiac w torebce w poszukiwaniu czegos do pisania. swoja droga paris sie umawiala chyba z aaronem carterem kiedys..
Powrót do góry Go down
aaron

aaron


Liczba postów : 140
Wiek : 33
Skąd : Los Angeles

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptySro Cze 10, 2009 4:48 pm

Uśmiechnął się szeroko - we własnej osobie - wypiął dumnie klatke do przodu. oczywiście ściemniał, ale skoro dziewczynie to sprawiało radość to co będzie ją wyprowadzał z błędu. - to gdzie Ci się podpisać.? - bo stwierdził,z e kartka pospolita. a on mógł... wszędzie ^
Powrót do góry Go down
miley

miley


Liczba postów : 25
Wiek : 34
Skąd : ny

Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art EmptySro Cze 10, 2009 4:50 pm

pewnie poprosiłaby go zeby podpisał jej się na biuście ale skoro umawiali się z paris tylko kilka godzin to trochę nie opłacało jej sie, nie zrobi furory wśród kolezanek, ale wtopa. - hmm, no, na tej gazecie chyba nie, mozesz na mojej torebce - powiedziala zadowolonona z tego na jak dobry pomysl wpadla. podala mu marker, ktory zawsze ze soba nosila, nigdy nie wiadomo czy za rogiem nie czyha dzony depp.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Metropolitan Museum of Art Empty
PisanieTemat: Re: Metropolitan Museum of Art   Metropolitan Museum of Art Empty

Powrót do góry Go down
 
Metropolitan Museum of Art
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Museum of Sex
» Madame Tussaud's Wax Museum
» American Craft Museum
» Bronx Museum of the Arts

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WICKED :: nowy jork :: Kultura.-
Skocz do: