WICKED
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Roosevelt Island Park

Go down 
+5
matthew
ruby
hudson
mia
tatiana
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
laine

laine


Liczba postów : 21
Wiek : 36
Skąd : manchester

Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 EmptyWto Cze 23, 2009 10:03 pm

zmierzyła wzrokiem dziewczynę,która się do niej przysiadła.w sumie nie musiała pytać o pozwolenie,ta ławka była własnością wszystkich,przecież.po upływie jakiegoś czasu laine stwierdziła,że nie będzie się już tuczyć więc odłożyła paczkę z krakersami/czipsami na ławkę.-cześć-uśmiechnęła się miło do dziewczyny,bo skoro już razem siedziały...............
Powrót do góry Go down
nellie

nellie


Liczba postów : 161
Wiek : 33
Skąd : New York

Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 EmptyWto Cze 23, 2009 10:13 pm

chyba dopiero teraz zauważyła, że jest tu ktoś oprócz niej. pomyślała, że może to laine się dosiadła, dałaby sobie uciąć prawą rękę, że kiedy siadała, nie było tu nikogo.
- cześć - odpowiedziała, przestając przyglądać się swojej kostce i wyciągając nogę trochę przed siebie. okej, nadal nie puchła i nawet przestawało boleć, to dobry znak, będzie żyć.
Powrót do góry Go down
laine

laine


Liczba postów : 21
Wiek : 36
Skąd : manchester

Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 EmptyWto Cze 23, 2009 10:16 pm

-jestem laine,tak wogóle-z minimalnym uśmiechem na twarzy wyciągnęła do niej swoją smukłą dłoń.spojrzała na jej nogę ale ani przez myśl jej nie przeszło,że coś mogło jej się stać skoro na jej oko wyglądała całkiem zdrowo.pewnie gdyby umiała czytać w ludzkich myślach,to by się jej zapytała czy wszystko okej,ale niestety nie posiadała takich zdolności,a szkoda ;c
Powrót do góry Go down
nellie

nellie


Liczba postów : 161
Wiek : 33
Skąd : New York

Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 EmptyWto Cze 23, 2009 10:20 pm

nie, to dobrze, przynajmniej wiadomo, że nie była edwardem cullenem.
- nellie - uścisnęła jej rękę, nawet lekko się uśmiechając. w zasadzie z jej nogą było już chyba w porządku. zobaczymy, jak będzie musiała dojść do domu. spojrzała na laine, zastanawiając się, czy skądś jej przypadkiem nie kojarzy. może kiedyś się minęły na ulicy, czy coś takiego. - jesteś stąd? - zapytała w końcu, bo normalnie zapytałaby 'co słychać?', ale przecież nie znają się w sumie.
Powrót do góry Go down
laine

laine


Liczba postów : 21
Wiek : 36
Skąd : manchester

Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 EmptyWto Cze 23, 2009 10:25 pm

-niestety nie-powiedziała z grymasem na twarzy.kochała ny od zawsze i chciała tu przyjechać na studia i tak właśnie zrobiła.-pochodzę z anglii,a dokładniej z menczesteru-uśmiechnęła się kącikowo.chociaż ja kocham anglięęę,to ona za nią nieprzepadała,pewnie przez tą paskudną pogodę panującą właśnie tam.- a ty jesteś stąd? bo sori ale cię nie kojarzę-uważniej jej się przyjrzała,bo a może jednak.
Powrót do góry Go down
nellie

nellie


Liczba postów : 161
Wiek : 33
Skąd : New York

Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 EmptyWto Cze 23, 2009 10:28 pm

kiedyś pewnie była w anglii, ale dawno temu i nie w manchesterze. w każdym razie manchester kojarzył jej się z piłką nożną.
- taa, jestem stąd - powiedziała, widocznie niezbyt zadowolona z tego faktu. nowy jork najzwyczajniej w świecie zaczynał ją nudzić. - nie kojarzysz mnie? pewnie jesteś tu od niedawna - wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
laine

laine


Liczba postów : 21
Wiek : 36
Skąd : manchester

Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 EmptyWto Cze 23, 2009 10:32 pm

-w sumie...-zastanowiła się chwilę-od dwóch lat,no ale ny jest dość spory więc mogłyśmy się najzwyczajniej w świecie nie zauważyć-założyła kosmyk włosów za ucho.chociaż ona bądź co bądź chciałabym znać wszystkich no może prawie wszystkich co mieszkają w ny.ogólnie rzecz ujmując chciałabym mieć jakieś zdolności paranormalne czy coś.dobra pisze bez sensu,wiem.................
Powrót do góry Go down
nellie

nellie


Liczba postów : 161
Wiek : 33
Skąd : New York

Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 EmptyWto Cze 23, 2009 10:34 pm

a przynajmniej wszystkich fajnych i ciekawych, tak myślę. nellie znała nowy jork jak własną kieszeń, znała tu sporo osób, ale laine najwyżej nie kojarzyła, mówi się trudno, nie da się znać wszystkich raczej.
- i podoba ci się tutaj? - zapytała z braku lepszego pytania. - fajnie jest, ale już trochę nudno. nic się nie dzieje, kompletnie.
Powrót do góry Go down
laine

laine


Liczba postów : 21
Wiek : 36
Skąd : manchester

Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 EmptyWto Cze 23, 2009 10:40 pm

-ny uważałam za ciekawe miejsce,jeszcze przed przyjazdem,a teraz myśle tak samo-uśmiechnęła się miło,chyba nawet sama do siebie,nie wiem.-dużo ludzi,wielki gwar,mnóstwo sklepów i również tyle samo śmieci,leżący na ulicach-zmarszczyła nos.-jeszcze chyba nie zdążył mi się znudzić,ale napewno nie zostanę tu na stałe,po skończeniu studiów odwiedze pewnie jakieś indie czy coś-wzruszyła ramionami.-a co właściwie studiujesz?-uniosła brew w geście zapytania.
Powrót do góry Go down
nellie

nellie


Liczba postów : 161
Wiek : 33
Skąd : New York

Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 EmptyWto Cze 23, 2009 10:43 pm

nowy jork był chyba miastem jak każde inne, tak przynajmniej uważała nellie. nie widziała w nim nic szczególnego.
- nie studiuję, znaczy wybieram się na pedagogikę, chociaż nie wiem jak mi pójdzie. dopiero skończyłam trzecią klasę liceum. indie? hm, jakoś mnie tam nie ciągnie, ale ostatnio zachciało mi się holandii - uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
laine

laine


Liczba postów : 21
Wiek : 36
Skąd : manchester

Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 EmptyWto Cze 23, 2009 10:48 pm

-podałam pierwsze lepsze miejsce,pewnie zanim skończę te nieszczęsne studia zdąże zmienić jeszcze kilka razy zdanie-zamyśliła się ,bo marzyła jej się francja ostatnio,hm pewnie dlatego,że przeglądała ostatnio za dużo czasopism w których byli francuscy modele,których laine kochała.-holandia kojarzy mi się z tulipanami-podrapała się po nagdarstku.
Powrót do góry Go down
nellie

nellie


Liczba postów : 161
Wiek : 33
Skąd : New York

Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 EmptyWto Cze 23, 2009 10:50 pm

francuscy modele <3
- mi z narkotykami - zmarszczyła nos. - ale to nie dlatego chcę tam jechać - powiedziała, bo jeszcze laine weźmie ją za jakąś ćpunkę. - muszę się już chyba zbierać - powiedziała, bo miała na sobie tylko jakąś lekką podkoszulkę i lżejsze spodnie. i pewnie poszła, ja też muszę, pa. ;*
Powrót do góry Go down
laine

laine


Liczba postów : 21
Wiek : 36
Skąd : manchester

Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 EmptyWto Cze 23, 2009 10:52 pm

pożegnała nowo poznaną jej dziewczynę,po czym posiedziała jeszcze chwilę i poszła,bo też pewnie było jej zimno,pa.
Powrót do góry Go down
vincent

vincent


Liczba postów : 85
Wiek : 35
Skąd : ny.

Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 EmptyCzw Cze 25, 2009 4:10 pm

cześć, to vince siedział sobie tutaj i rozmyślał o tym i owym i nawet o olivi i swoim ojcu do którego się długi czas już nie odzywał. cóż smutne, ale prawdziwe. :d ale nie płakał, nie martwmy się aż tak bardzo.............
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 152
Wiek : 34
Skąd : oslo

Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 EmptyCzw Cze 25, 2009 4:12 pm

jakiż smutny początek! akurat biegała po parku, chciała się rozruszać i być w dobrej formie na wakacje, więc biegała wśród ludzi sobie. zauważyła nagle vinca, może i była trochę na niego zła, że się nie odzywał, ale jednak postanowiła podbiec. - cześć vince. - powiedziała z uśmiechem i napiła się swojej wody z lodówki, ahaa.
Powrót do góry Go down
vincent

vincent


Liczba postów : 85
Wiek : 35
Skąd : ny.

Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 EmptyCzw Cze 25, 2009 4:17 pm

nie odzywał się bo miał problemy natury moralnej cnie. i musiał je sam rozwiązać poprzez nieprzespane noce, rozmyślanie i alkohol. w sumie to nic nie dało, ale cóż. - cześć. - odparł miłym, uprzejmym nieco grubym i zachrypniętym głosem. - biegasz? - zapytał, w sumie to było głupie pytanie, bo chyba olivia nie wychodziła na miast w dresach i z butelką wody. :d
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 152
Wiek : 34
Skąd : oslo

Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 EmptyCzw Cze 25, 2009 4:20 pm

raczej nie, chyba że właśnie biegała! uśmiechnęła się do niego i tylko spojrzała gdzieś w dal. - tak, wiesz dla utrzymania kondycji. ale w sumie nie wiem dlaczego, przecież nałogowo palę, to chyba raczej nic nie da. - przyjrzała się mu i od razu zauważyła, że coś jest nie tak. - ej, wszystko w porządku? wyglądasz na zmęczonego. i to bardzo. chyba za dużo pracujesz. - powiedziała i przeczesała palcami jego włosy.
Powrót do góry Go down
vincent

vincent


Liczba postów : 85
Wiek : 35
Skąd : ny.

Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 EmptyCzw Cze 25, 2009 4:26 pm

- hm, więc rzuć palenie, palenie jest nie zdrowe i zabija. - wyjaśnił wielce naukowym tonem. w sumie też palił, ale starał się rzucić tylko przez ostatni stres jaki przechodził nie udało mu się to. - nieee, to nie przez pracę, pracuje o wiele mniej niż wcześniej. - zaczął grymasić. - to przez ojca. nie może się pogodzić z tym, że nie chce całego życia poświęcić pracy. - wyjaśnił.
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 152
Wiek : 34
Skąd : oslo

Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 EmptyCzw Cze 25, 2009 4:30 pm

spojrzała się na niego i pokiwała tylko głową. - ah, no tak rozumiem, doskonale rozumiem. ale i tak uważam, że przydałby ci się relaks w towarzystwie moim. - powiedziała z uśmiechem i pewnie napiła się znowu wody. - zapraszam dzisiaj na wino, czy coś. taki relaks miły i przyjemny. - powiedziała z uśmiechem, i jakoś chciała go w końcu zachęcić, prawda.
Powrót do góry Go down
vincent

vincent


Liczba postów : 85
Wiek : 35
Skąd : ny.

Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 EmptyCzw Cze 25, 2009 4:36 pm

- och, też tak uważam. - odparł z zadziornym uśmieszkiem i przyciągnął do siebie by móc ją objąć. co z tego, że nie była ładnie pomalowana i nie miała na sobie super ciuchów tylko dresik i tak mocno, mocno ją uwielbiał. :d - więc niech będzie wino, ale ja wybiorę i kupię jakieś. - zastrzegł sobie, przecież musiał być dżentelmenem.
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 152
Wiek : 34
Skąd : oslo

Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 EmptyCzw Cze 25, 2009 4:37 pm

- okej okej, ty tu rządzisz dzisiaj - powiedziała i pocałowała go jakoś w kącik ust. - chodźmy więc do sklepu! - pociągnęła go tylko i zacznę ;x
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Roosevelt Island Park - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt Island Park   Roosevelt Island Park - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Roosevelt Island Park
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Central Park
» Riverside Park
» Battery Park
» Fort Tryon Park

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WICKED :: nowy jork :: Świeże powietrze.-
Skocz do: